Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Radics Peti facebook üzenetei...

Radics Peti facebook üzenetei valódiak, vagy csak megjátszottak az üzenetek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

A facebook idiótákban nagyon sokszor érezni lehetett, hogy túl mesterkéltek a bemutatott posztok és kommentek egy idő után.

Az üzenetekben viszont én furcsamód nem kételkedem. Simán el tudom képzelni, hogy léteznek ilyen abbberált idióták. Arról nem is beszélve, hogy nyilván már sok köztük a troll is, akik szándékosan hülyeségeket írogatnak Petinek, csak, hogy bekerülhessenek a következő facebook-üzenetek részbe.

2020. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

A 95%-a fikció már évek óta. Nyilván a 12-16 éves korosztály a fő nézőtábora, mivel ezek a fiatalok még vevők az alpári tahó stílusra.

Őket pedig könnyen lehet befolyásolni, elhitetni velük mindet. Ezzel pedig nézettséget generálni.

2020. szept. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Hát szerintem azért van válságalapja is. Nézz szét kicsit és látni fogod, hogy tényleg vannak ilyenek. Van egy pár ilyen csoport is ahova kiteszik az ilyesfajta facebook bejegyzéseket és azok valódiak.

Az internetet és a facebookot is nagyon sok idióta, buta ember használja akik képesek olyanok kitenni. Minden embernek van olyan ismerőse aki folyton marhaságokat oszt meg, ír ki. Szóval szerintem csak neveket változatatja meg, ugye, hogy senki ne vegye magára, ismerjen magára.

2020. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Kamu az egész.
2020. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Fókuszcsoport interjújában mondta, hogy mindegyik bejegyzésnek van valóságalapja, viszont van néhány amelyikhez hozzátett egy-egy mondatot, hogy kihozhasson belőle egy poént. Ezen kívül még a neveket sokszor megváltoztatta de ezt már egy korábbi videójában mondta.
2020. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!