Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi ez a Draco Malfoy hipe?

Mi ez a Draco Malfoy hipe?

Figyelt kérdés

Több ember sztoriában is láttam, hogy kirakott valamit Draco Malfoyról és most van snapchaten is külön Draco Malfoy filter.

Miről maradtam le? 😂



2020. okt. 1. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Tiktokon van valami trending hastag.
2020. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ezek?

2020. okt. 1. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem külön videók hanem hastag. Dracotok vagy valami ilyesmi. Tom Felton is reagált rá.
2020. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja értem már 😂
2020. okt. 1. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Valamelyik híres tiktokker csinált egy videót, amiben Dracot crusholja és egyből mindenki elkezdte, mivel ez divat lett. Hidd el, nem mindenki azért csinál ilyen videót, mert annyira szeretné a HP-t vagy azon belül Draco-t. Csak divat lett.
2020. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért Draconak elég nagy a fanclubja :D Plusz mostanában elég nagy téma a HP és a kritizálása, amiben Draco is feljött sokat, hogy máshogy kellett volna a karakterét megírni.
2020. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Én is nagy fan vagyok, de a tik tokot azért hanyagolom (heti 1× ha ránézek)

Egyet értek abban, hogy a karaktere egy kicsit lehetne más.

2020. okt. 1. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!