Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki szórakozásk...

Van itt olyan, aki szórakozásképpen matekfeladatokat old meg?

Figyelt kérdés

Milyen színtűeket? milyen típusúkat?

Honnan néztek feladatokat?



2020. okt. 26. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy volt matektanáromról tudok, nála már amolyan megszállott szinten volt a amtek. Jó és rossz értelemben is.
2020. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tatyesz ***** válasza:
100%

Én innen:


[link]

2020. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Nekem is volt egy ilyen matektanárom, de iszonyat nagy tudása van, bár ő tudás szinten tartás miatt csinálta gyakran fejben amivel mi órán szenvedtünk vagy 10 percig mint önálló feladat. Kinézné az ember az ilyenekből, hogy biztos "kettyós" de tök normális volt, nem ment az agyára a matek. Ellenben a fizika tanárral, akinek még nagyobb szenvedélye volt a saját tárgya, háááát na ő már egy külön világban élt :D Matektanár nagyon imádnivaló is, és türelmes, ő szerettette meg velem a matekot gimiben, pedig addig utáltam (0 hozzáértéssel kerültem gimibe matekkal, éppen hogy sikerült a felvételi. Az után meg megértettem, 4 évig ötös voltam + majdnem max pontos emelt matek érettségi
2020. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, sokszor csak egy jó tanár hiányzik. Ha nagyon jó egy matektanár, bárkivel meg tudja szerettetni a matekot (de ez így van más tárgyakkal is).

Nem vagyok tanár, de matematikával foglalkozok.

2020. nov. 22. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!