Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a különmbség egy zsozóatya...

Mi a különmbség egy zsozóatya meg egy noname jutyuber között?

Figyelt kérdés
néztem "hírességektől"is videót,10 feliratkozójú emberektől is,igazából rájöttem a dolgokra, a sztároknak jobb a felszereltségük,ami nem érdem,hanem pénz kérdése,ők se 60 ezres mikrofonnal kezdték,csak akkor még nem fikázták le azt aki 3 ezer ft os webkamerával videózott.Meg a "sztárok" rájátszanak,bohóckodnak,ennyi lenne a siker titka?nyilván nem azt mondom hogy egész videó alatt 2 szót kell mondani,de azért színészkedni se kéne.Vagy,mi,divat csak a sztárokat nézni?jókor kezdték,még ennyi
2020. okt. 27. 13:19
 1/7 A kérdező kommentje:
zsozóatya,elírtam ,siettem....nagyon kiváncsi vagyok a válaszokra
2020. okt. 27. 13:19
 2/7 A kérdező kommentje:
zsozéatya
2020. okt. 27. 13:20
 3/7 A kérdező kommentje:
most nem akarok senkinek feliratkozókat szerezni,de mi a különbség egy imisco vagy egy gtanorbi között?mert az egyiknek norbikának kétszer annyi feliratkozója van,pedig dadogva beszél
2020. okt. 27. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobban el tudják adni magukat, illetve szerencséjük volt, "jókor voltak jó helyen".

A minőségi tartalomra kicsi az igény. Főleg amihez netán még gondolkodni is kell. Olyasmit kell a nagyérdeműnek tálalni, amit alacsony intelligenciával is meg lehet emészteni. És persze minél arrogánsabban és lekezelőbben. Sajnos ez az, amire igény van.

2020. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

arrogánsabban és lekezelőbben


Na ezért válogatom meg kit nézek,akin látom hogy nagyképű lehet 100 ezer feliratkozója is,nem fogom nézni,de az emberek nem így gondolkodnak.

2020. okt. 27. 13:27
 6/7 A kérdező kommentje:

meg sokan ravaszak,külföldi címet adnak a videóiknak,így több tízezren meg nézik,előre tolódik a videójuk,utána mehet magyar címmel is....

igazából az kell a jutyubhoz ami az élethez,el kell tudnod adnod magad,humor,színészkedés,gonoszság,ravaszság

2020. okt. 27. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Ember ytbn annyi téma és videós van, hogy azt választasz akit akarsz. Legtöbb magyar ember, aki ytb-t nézi fiatal tini vagy huszonéves és nekik a trash tartalom számít, ami zsozeatya képvisel, igen, mert ő egy trash ytbos. Nem fog neked tavaszi kertápolásról beszélni, vagy politikai témákról, vagy ausztrál erdőtüzekről, mert akik őt nézik , nem ez kell. Ha téged nem érdekel ne nézd. Én sem nézem. Amilyen téma érdekel éppen arról nézek ytbról videót, ha 100 feliratkozós az sem baj. Viszont, az hogy sztár legyél ytb-n, ahhoz igen trash téma kell, olyan ami polgárpukasztó, ami sok embert érdekelhet, kíváncsi lehet rá. Te elkezdhetsz ytb videókat készíteni a méhek életéről, sose leszel sztár videós. Ha valaki ytbozni akar, akkor azért tegye ami szeretne az embereknek megmutatni és őt érdekli és azt megosztani másokkal, ne azért hogy sztár legyen.
2020. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!