Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha zsozeatya és társai indok...

Ha zsozeatya és társai indok nélkül verekedhetnek meg öldökölhetnek rp-ben akkor rám miért szállnak minden apróságért az adminok?

Figyelt kérdés

Félreértések elkerülése végett nincs Zsozeval semmi bajom de kicsit túlzásnak találom, hogy ők míg az egész rp szerót leszúrkálják meg kinyírják indok és következmények nélkül addig én ha véletlenül elütök egy embert kocsival és egymásnak ugrunk emiatt már egyből ott teremnek az adminok és megbontják az akciót melynek következtében kivonnak rám egy csomó verbális szankciót.


Ti mit gondoltok erről? Ez a része szerintetek is el van túlozva vagy én vagyok ilyen szerencsétlen akit állandóan kipécéznek?



2020. nov. 4. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ők azért vannak ott és játszanak, mert ezért fizetik őket. Nem maguktól van kedvük vagy motivációjuk ilyeneket játszani, hanem ezért valamit kapnak. Az egyik ilyen a különleges bánásmód, a szponzor pedig nem bántja azt aki őt reklámozza.
2020. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mivel ők közszereplők, content gyártók. Te csak egy hétköznapi játékos vagy. Ha mindenki ilyen hozzáállással menne fel rp-re gamelni, hogy ha Zsozenak lehet, akkor nekem is, akkor káosz uralkodna és elviselhetetlen, élvezhetetlen pöcegödörré változna, amit nem lehet kordában tartani, ahogy az az onlineban is megtörtént. Egyébként meg az előző válaszolónak, Zsoze imádja az rpt!
2020. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
te szerinted miért mivel zsozéfelfutatta a szervert azért te szerinted mekkora promo a szeronak hogy zsozé rajta játszik hm NF Dreakz
2021. jan. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez ilyen. Zsoze azon kívül, hogy megalázza a másikat, meghogy folyton szexuális témákról beszéljen nem sok mindenhez ért. A donate meg a pénz vezeti őt, sajnos akármennyire is akarom, nem sok jót látok ebben az emberben.
2022. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!