Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy tinédzser fiúnak milyen...

Egy tinédzser fiúnak milyen hobbija legyen?

Figyelt kérdés
Fiam csak a telójába van belebújva, ezen mindenképp változtatni akarok. A ti gyermeketeknek mi a hobbija? Férfiak, titeket tiniként mi kötött le? (perverzek kíméljenek meg a f@szságaiktól, köszi)

2020. nov. 10. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Repülő modelleket építettem .

[link]

2020. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1# Szuper, köszönöm! A modellezés nekem is eszembe jutott. :)
2020. nov. 10. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Amilyet ő szeretne! Tudod mit csinál a telóján? Nem csak a Facebook-Youtube-Insta háromszög létezik. Lehet olvas, tanul, idegen nyelven beszélget, online kapott valami anyagot stb.

Tiniként írom, hogy NE akarj semmit rá erőltetni! Se a sportot, se az olvasást se semmit. Inkább beszélgess vele, hogy mi köti le, mi az amit kipróbálna. Lehet szeretne elkezdeni fotózni, de nincs kamerára pénze hogy elkezdje csak nem tudsz róla.

2020. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
15%

Fotózni? Ekkora marhaságot! Majd pont egy nyomi tini kezébe adna bárki is egy DSLR gépet...

Rá kell vezetni a dolgokra! Apjával sportolnia, szerelgetnie, alkotnia miegymást kellene csinálnia!

És 11 éves kora óta áll neki a pöcörője, ezt nem tudod irányítani! De a telefont elveheted tőle ha gyogyós lesz tőle.

2020. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az én fiam biztosan nem nyomi, viszont a fotózás sem érdekli.

Nem ráerőltetni akarom, de ha mondjuk veszek neki vmi jó könyvet és kiadom, hogy mindennap 10 oldal utána telózhat, akkor szerintem mindenki boldog. A lehetőséget szeretném neki megteremteni, hogy másba is belekóstoljon. Amúgy ügyes gyerek, angolul is dumál másokkal. Csak szeretném ha nem lenne olyan egyhangú az élete. Kicsit tapasztaljon már mást is. (apuka nincs képben)

2020. nov. 10. 17:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A férfiakat hiába kérdezed szerintem, a mi tinédzser korunkban még teljesen más volt a világ.
2020. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Foci
2020. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Edzés pl
2020. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Numizmatika
2020. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!