Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik fanfiction lehet ez?

Melyik fanfiction lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég olvastam egy erősen +18-as Harry Potteres fanfictiont wattpadon. Arról szólt, hogy miután a ”jók” megnyerték a varázslóháborút, amibe Draco belehalt, Narcissa pedig öngyilkos lett (ez mind csak említés képpen van). Volt valami bál vagy nemtudom, de onnan Hermione valamiért elment a szükség szobájába. Tudott egy olyan bűbájt, amivel a szobában tartózkodó személyhez bemehet. Láthatatlanul bement, és egy fürdőszoba szerűségbe jutott, ahol Lucius és Piton szexeltek. Láthatatlanul belopózott és el kezdte nézni őket. Valamivel zajt csapott, ezért rájöttek (Piton és Lucius), hogy ott van és láthatóvá tették. Bevették Hermionét egy kis hármas szórakozásba, aki belement.



Nagyon +18-as (ha van ilyen kifejezés) részletes szexleírást tartalmaz


Azt hiszem 12 fejezetes, ebből az első 8-at olvastam.


Nem tudja valaki, hogy mi a címe, vagy hogy hogy találhatnám meg?



2020. nov. 15. 15:49
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a Vágy és valóságra gondolsz

2020. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha nem nagy gond akkor be tudod linkelni? Valamiért nem találom a cím alapján, pedig szerintem ez volt az.
2020. nov. 17. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha véletlenül nem találtad volna meg magadtól, nekem a Google segített:

[link]

2020. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. dec. 4. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!