Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az egy felhasználós előfizetés...

Az egy felhasználós előfizetéses Netflixen is lehet több profilt csatolni szabályosan szerződésmódosítás, plusz költség nélkül?

Figyelt kérdés

2020. nov. 15. 19:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehet több profilt készíeni egy felhasználó számára plusz díjmentesen, csak egyszerre egy nézheti.
Nem, az új profil beállításával a szerződés módosul, és többletdíjat számláznak.
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik se
2020. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Ha egyik se, akkor hogy is van szerinted?
2020. nov. 16. 00:36
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet több profilt csinálni, ha jól tudom akkor max 6-ot lehet, de ebben nem vagyok biztos. Tudják egyszerre többen is nézni. Nekem a legolcsóbb előfizetésem van, és egyszerre max 3-man nézhetik.
2020. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző, akkor biztos, hogy nem a legolcsóbb előfizetésed van, mert azt egyszerre egy ember nézheti. A középső csomagot max. 2, a legnagyobbat pedig max. 4 ember nézheti egyszerre. Viszont a legolcsóbb előfizetésnél is van lehetőség több profilt létrehozni (legfeljebb ötöt). Tehát például ha a családban többen vagytok, de úgysem akarjátok egyszerre többen nézni, akkor lehet több profilotok. Olyan szempontból előnyös, hogy mindenkinek személyre szabott filmeket és sorozatokat fog ajánlani, de akkor is jól jöhet, ha mondjuk gyerek van a családban, akinek be kell állítani valamilyen korhatárt.
2020. nov. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!