Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi 2020 legrosszabb és legjobb...

Mi 2020 legrosszabb és legjobb slágere, sorozata, filmje? És mi volt a legjobb és legrosszabb dolog, ami idén történt veletek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Operatív törzs 1. és 2. évada. :)
2020. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na az jó sorozat lehet.


Nálam legrosszabb és legjobb sorozat nincs, kettőt nézek, azoknak van idei évada, de kizárt, hogy ezek lennének a legjobbak idén.

Zenéből talán Ariana Grande új albuma, Baby I'm Jealous, Eminemnek is jöttek ki jó számai, meg még YUNGBLUDtól a Lemonade és a Strawberry Lipstick tetszik, meg Jason Derulotól a Take You Dancing :) meg No Time To Die, A Little Bit Off

Legrosszabb slágert nem igazán tudok mondani, nem annyira hallgatok új dalokat. Tuti valami magyar trasht mondanék, de azokat messzire elkerülöm. Megszólalnék, hogy Varga Irén munkássága, de az az én szemeben nem sláger, zene meg pláne nem xdd Pákónak van valami új száma. Külföldiből meg My Future, de a Kings And Queens is irritál, meg az ILY is, már olyan szinten agyon vannak nyomatva.

Legjobb film talán a por ereje, és nem mondom, hogy legrosszabb, de a Stardust nagyon rossznak ígérkezik.

Na a legrosszabb ami történt velem, abból sok van. Pár barátomal eltávolodtunk/összevesztünk, szüleimmel is többet veszekedtem, sokat izgultam felesleges dolgokon, sokszor pazaroltam az időm, plusz a tavaszi karanénnak sem örültem, meg hogy most se nagyon tud az ember mit csinálni.

Legjobb pedig hogy szereztem új barátokat, nem kell a gyökér osztályomat minden nap látni, és voltak emlékezetes napok a nyár végén/ősz közepén a barátokkal, családdal.

2020. nov. 26. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:

A legrosszabb zene az volt ami ebből koppintott.

https://www.youtube.com/watch?v=zA52uNzx7Y4

2020. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!