Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Instagramom magától követ be...

Instagramom magától követ be embereket. Miért?

Figyelt kérdés

Már régóta szenvedek ezzel a problémával, hogy az instagramom magától csakis kizárólag "BTS" tagokat és fanoldalakat követ be magától. Én soha nem kerestem rá ezekre az oldalakra,hasonlókra sem, sőt az instagramról az összes adatomat lekértem és a keresési előzményeimben sem szerepelnek sehol a bekövetett profilok. A jelszavamat nem egyszer megváltoztattam, minden korábbi bejelentkezési eszközt amiről régen bejelentkeztem letiltottam, most már jó ideje csak a telefonomról vagyok bejelentkezve (nem a telefon hibája, telefoncsere óta is történnek ezeke a dolgok).


Már kezdem unni, hogy havi program lett, hogy megnézem a követéseimet és kikövetem illetve letiltom a magától bekövetett fiókokat. Naggyából havi 2-3 ilyen fiók van.


Akinek bármi ötlete van vagy hasonló történt/történik vele kérlek írjon. Nem feltétlen idegesít, hogy ki kell követnem havi pár oldalt, de zavar, hogy valaki hozzáfér az adataimhoz.



2020. nov. 17. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán annyit tudsz csinálni, hogy ezt a fiókodat törlöd és csinálsz helyette egy másikat új jelszóval.
2020. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg.. nem maradtál bejelentkezve valakinek a gépjén, telefonján, laptopán....???
2020. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Törölni amíg nagyobb baj nincs nem szeretném, azért államtitkokat nem őrzök az instámon.

És nem, nem mardatam bejelntekezve minden régi eszközt letioltottam instagrammon keresztül, sőt új jelszó óta be sem mertem mással jelentkezni.

2020. nov. 22. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem követ be senkit csupán az új algoritmus teszi a dolgát... ha nemtud megfelelő számú posztot mutatni neked akkor mutat ismeretlen de általad esetleg érdekes emberek posztjait is. 1-2 hónapos fejlesztés. Pacsit kérek
2020. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!