Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan legyen több követőm?...

Hogyan legyen több követőm? Meg tudom csinálni azt, amit már egyszer sikerült?

Figyelt kérdés
Volt egy fanoldalam, amit 4.5 ezer követőnel feltortek. Azóta újra kezdtem egy másikat, több mint két hét alatt 160 követőm lett. A másik oldal tok hamar beindult, már 20 nap után több mint 300 követőm volt, és aktívan kedvelték a posztjaimat. Naponta posztolok, nem olyan képeket amik megtalálhatoak az illető Instagram oldalán, tehát érdekesebb képeket. A képek ala teszek #et is. mit csináljak, hogy ezen is meglegyen a 300 követő 20 nap alatt? Nagyon fontosn nekem az oldal

2020. nov. 29. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy lehet az, hogy feltörik a fiókodat? Én ezt soha nem értettem.

Hát van egy adott e-mailcímre regisztrálva, ehhez fel kell "törni" az e-mailcímedet, hogy jelszót változtasson valaki.

Plusz olyan, hogy "feltörés" hagyományos értelemben nem létezik. Legalább is a te esetedben tuti nem, egy 4500 követős oldalt senki nem fog profi hackerekkel feltörni.

Valakinek elmondtad a jelszavadat, valaki tudta a bejelentkezési adataidat mindenhova.

Viszont bármikor vissza tudod szerezni a fiókodat ha tényleg a tiéd volt: Igazolod az Instagramnak, hogy a régi e-mailcím a tiéd, és valaki betört, szándékosan megváltoztatta, és elvileg segítenek.

2020. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!