Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csináltam...

Miért van az hogy csináltam egy youtube csatornát és raktam fel rá videót meg élő adás is volt de amikor rá keresek a YouTube on akkor nem több ki semmit sem. Ez miért van?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert te vagy a kilencmilliomodik kis senki YouTube-on...
2020. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
13 évesen (2007.04.12) nem hiszem, hogy ilyeneken kéne gondolkodnod, még nem is lehetne se YouTube csatornád, se itteni regisztrációd...
2020. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld másolni-beilleszteni, amire keresel, mert az írni tudás szemmel láthatóan még nagyon friss élmény nálad.
2020. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 2-es


Értem én hogy szeretnek az emberek beszólni bárkinek akinek megtalálják a születési dátumját, de ez már kínos. Ezt úgy mondod mintha nem minden 6. youtube csatornát egy 13 év alatti készített volna..

2020. dec. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

#4 Nem azzal van a bajom, hogy 13 éves. Én is csináltam hülyeségeket, és örülök, hogy szóltak érte. Egy 13 éves valószínűleg nem tud minőségi tartalmat gyártani, később valószínűleg meg fogja bánni, hogy hülyét csinált magából. És ez a többi 16 év alatti youtuberre is vonatkozik.


A szabály pedig akkor is szabály, ha a legtöbben megszegik őket. A torrentezés is törvénybe ütközik, mégis mindenki csinálja, de ettől még nem lesz oké. És itt az oldalon is vannak fiatalok, de a legtöbb kérdés egyáltalán nem nekik való, nem véletlenül van korhatár.


Ezek a szabályok azért vannak, hogy védjék a gyemekeket. Az ő érdeke, hogy ezeket betartsa, és a szüleinek, nevelőinek a felelőssége, hogy betartassa.

2020. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

#5


A legelső YouTube-ra feltöltött videómnál én még 13 voltam (kb 1 hónap múlva lettem 14). Gameplay féleségeket töltöttem fel, a 92 megtekintésnek meg úgy örültem, hogy ütöttem el magam. :D


Most 8,68 E feliratkozóm van, csak már sz@rok az egészre. Az elmúlt másfél évben 5 videó született...


Nem bántam meg, pedig lassan 6 éve van YouTube csatornám.

2020. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6 Tehát most ~19 éves vagy. Ez azt jelenti, hogy még mindig rengeteget változhatsz. Például: büszke leszel a csatornádra akkor is, ha a főnököd véletlenül megtalálja? Ha a leendő kollégáid megnézik őket?


Lehet, hogy igen, hiszen nem ismerlek se téged, se a munkásságodat, simán lehetsz kiemelkedően tehetséges, nem tudhatom. De szerinted minden 13 éves az? Régen, amíg volt időm, nagyon sok videót néztem YouTube-on, magyarokat és külföldieket egyaránt. Nem találkoztam olyan 15-16 évesnél fiatalabb videóssal, aki normális minőségű videókat gyártott, KIVÉVE, ha a szüleik/más felnőtt segített nekik.


Persze, úgy lehet fejlődni, ha gyakorlunk valamit, én ezt értem, de nem kell mindent feltenni netre. Én is csináltam anno mindenféle videót, és te jó ég, még jó, hogy nem raktam fel sehová, iszonyatosan ciki lenne. (Még egyszer: ez nem a te videóidra vonatkozik, nem ismerem őket.) Az unokahugom teljesen bele van b.zulva a TikTok-ba, eszméletlenül gagyi "videókat" gyárt, de a nővérem megengedi, én meg nem szólhatok bele. Pár év múlva meg égni fog szegénynek a feje, hogy hogy tehetett ki ilyesmit. Egy hetedikes gyerek nem tudja még felmérni, hogy milyen következményei lehetnek annak, amit csinál. Kell a szülői kontroll. Egyetlen kompromisszumos megoldásnak azt látom, ha egy felnőtté a csatorna, és ellenőriz mindent, ami kikerül. Ez egy működő modell, így tényleg születhetnek tök jó videók, de egy általános iskolás kezét nem szabad ennyire elengedni, mert simán megbánhatja.

2020. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy 13 éves vagyok?
2020. dec. 17. 15:45
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

#8


Attól, hogy a neved rejtetté tetted, még emlékszünk rá...

2020. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

XDDD Jó oké nem kell kiabálni hogy úr isten ott van a nevében a születési dátum de leprivátolni majd idejönni és hülyének nézni minket... az igen tesám


4-es vagyok

2020. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!