Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor? Hogy...

Mit csináljak ilyenkor? Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a helyzet az, hogy szilveszterkor a barátaim bulizni akarnak és engem is hivtak. Szeretek társaságban lenni, sokat vagyok a barátaimmal is de most nagyon félek. Nem lesz semmi extra csak egy ki házibuli most nagyon nem is lehet. Mikor bulizunk a barátaim mindig másak, folyton csak hülyéskedni akarnak,durva dolgokat csinálnak és ha meg nem ezt akkor mostanában egy sorozat a téma amit én nem nézek mert nem szeretem. En nem ilyen vagyok nem szeretek hülyeségeket csinálni, nem iszok és még a beszélgetéshez sem tudok odaszólni. Nagyon elveszett vagyok, nem is nagyon foglalkoznak velem. Akarok menni de jó lenne ha jól is érezném magam. Mit csináljak ilyen helyzetben? Hogyan kéne viselkedjek? Lehet, hogy velem van a baj, változnom kéne?

16/L



2020. dec. 29. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled gond. Egyszerűen csak nem így szoktál kikapcsolódni, bulizni. Fiatal vagy még és idővel ezek a dolgok változni fognak a részedről és a részükről is. Az is opció, hogy az idei szilvesztert otthon töltöd.


Én abszolút társasági embernek tartom magam, de a szilvesztereket többségében itthon töltöm. A bulik jól kezdőttek, de sajnos többségük végére egy kisebb züllöde alakult ki. Ezeket általában megbántam. De voltak olyan bulik amikhez nem volt kedvem, mégis elmentem és hihetetlenül jól éreztem magam végig.

2020. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem pont fordítva van. Szeretek bulizni, de a barátaim nem. És nem is mutatom ki h én olyan vagyok...és nem is foglalkoznak velem sem annyit. Unalmas vagyok...


Na de tényleg neked nem muszáj velük tartanod. Mond meg h nem akarsz most velük tartani vagy találj ki vmi indokot miért nem mész velük.

2020. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!