Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Angolul van a video és nem...

Angolul van a video és nem értem, hogy mit beszél. Hogyan csinálja azt a jó "kamu" tetoválást ? Aki érti az leírná nekem ? Kö szönöm szépen!

Figyelt kérdés

[link]


Üdv: Nagyváradról! :)



2021. jan. 15. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Miért nem a román barátaidat kérdezed? Ide magyarok járnak!
2021. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Pont most akartam én is ezt írni! Van pofája megadni erdélyt keresőszónak! Aki odakint születik, az román! Szóval tényleg, kérdezd azokat!
2021. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt hol tanultátok srácok ?

2 lehetőséget lehet ezesetben számba venni.

Mégpedig: vagy tudatlanok vagytok még, s azért írtok badarságot, vagy hiába éltek az Anyaországban, de a szívetek az nem magyar, mert aki az Erdélyi testvéreire azt meri mondani, hogy román, az bizony idegen szívű sz. keverő!


Csak a tisztánlátás végett:

Én Magyar vagyok, nem román.

Ha az volnék, nem ide fordultam volna kérdéssel.

Másodszorra, ezt felejtsék el azok, akik keveset tudnak, hogy Erdélyben csak románok vannak, mert ez bizony valótlan!

S aki bomlasztani jött, az nem csak innét húzzon el, hanem szeretett országunkból is!

Köszönöm.


Várom azok válaszát akik értelmesebbek!

2021. jan. 15. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Románia területén születtél, tehát született román állampolgár vagy, aki a magyart választotta nemzetiségének! Ez így pontos jogilag! Román vagy!
2021. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ki kell, hogy ábrándítsalak, én speciel nem román területen születtem, hanem Szabolcs megyében! :D

Mivel a rokonoknál voltak édesanyámék, amikor megkezdődött a szülés váratlanul.

Tehát személy szerint éppenséggel Magyarországon születtem.

De nem csak itt dőlt meg a fars elméleted, emiatt ne izgulj. ;)

Illetve Magyar állampolgár vagyok.


Ami meg azt illeti, te magad vagy itt a legnagyobb román, nagybetűvel! ;)

Ez már nem butaság ami belőled árad...

2021. jan. 16. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Jézusom ezek az idióta magyarok.. Nem ez volt a kérdés.

Nem vagytok jobbak mint a románok sőt, rosszabbak vagytok. Üdv: egy erdélyi magyar :)


Remélem majd kapsz egy hasznos választ sajnos én sem tudok angolul :( most kezdtem el tanulni, csak annyit tudok ajánlani hogy PC-n állítsd be az autómatikus fordítást magyarra én is ezt szoktam csinálni.

2021. jan. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Átpörgettem a videót, de nem néztem végig. Nagyjából ez a lényeg:

Kinyomtatsz egy mintát, beparfümözöd tocsogósra, 3 percre vízbe teszed, megint parfümözöd és a testedre is teszel (oda ahova a mintát akarod tenni), ráteszed a papírt a testedre és odanyomod pár percig, leveszed a papírt és ott marad a minta.

2021. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget 7es! :)


És 6os is természetesen! :)

Igazad van, rosszabbak mint a románok (ezek) :D


Aki kicsit is normális, vagy magyar, az nem mond ilyet.

De ezek közül egyik sem az, az első két valaszoló, szóval ezt el lehet nézni nekik emiatt :D


Szerencsére kevesen vannak ilyen példányok!

2021. febr. 1. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!