Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Erzsébet tábor milyen?

Erzsébet tábor milyen?

Figyelt kérdés

Mint leendő táboroztató kérdezem, hogy a balatoni erzsébet táborok milyenek szoktak lenni? Olyan mint egy normális gyerektábor? Milyen a szállás? Milyen a kaja? Milyenek a gyerekek? Úgy tudom, hogy szegényebb körülményekben élő gyerekek vesznek részt rajtuk, amivel még alapjáraton nincs bajom. De ilyen speciális szükségletű gyerekek is szoktak jönni? (pl fogyatékos gyerekek) Mennyire kötött meló ez? A keresztény nézőpont az mennyire szigorú? Kb mennyit lehet keresni vele?

Köszönöm előre is a segítséget, kiváncsiságból kérdeztem, hogy mire készüljek :)



2021. jan. 17. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom sosem mentem.
2021. jan. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyerekek altáborokba vannak osztva. A táboroztatók szintén, minden altábornak megvan a maga TESO (tábori együttélést segítő operatív munkatárs) csapata és altáborvezetője (ATV). Minden altábornak van egy-egy háza (van amelyiknek több), ott alszanak a gyerekek, a kísérőik és a TESO-k, plusz az ATV. Felújítás alatt van a tábor, szóval csilivili új lesz a szállás (eddig se volt gáz szerintem, a régebbi épületekben voltak kicsit más körülmények de teljesen oké volt). A kaja minden héten ugyanaz, tipik menzás-tábori koszt (pl. reggelire májkrém, virsli, ebédre-vacsorára spagetti, rántott hús-krumplipüre, vadas stb.), lehet kérni pl. diabetikus, laktózmentes stb kaját is. A gyerekek fáradhatatlanok és nagyon-nagyon aranyosak! A saját altáborod gyerekeivel nagyon szoros lesz a kapcsolat a hét végére, nehéz lesz őket elengedni, ha érzékenyebb lelkű vagy erre készülj fel :D Igen, szoktak jönni pl. kerekesszékes gyerekek, de emiatt ne aggódj, mindig van velük segítség és nagyon sokat tudsz tanulni tőlük. Van egy-egy program ami a kereszténység köré épül de nem veszik olyan szigorúan. Alapszabályok azért vannak, pl. nem illik káromkodni vagy enyelegni a gyerekek előtt, de szerintem ez azért egyértelmű mindenkinek :D
2021. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!