Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Manapság lányként milyen...

Manapság lányként milyen ruhában "illik" buliba menni?

Figyelt kérdés

Mindenkinek van erről elképzelése, illetve az elképzeléseket az instagramon megosztott tartalmak meg is erősítik. Minden lány koktélruhában, ami már annyira térd fölé érő, hogy majdhogynem a fenekük is kilóg belőle. Dekoltázst is nyilván mindenki villant. Na most ez AZ a bizonyos kör, de én most így ezen kívül gondolom.

Ha baráti társasággal elmegy egy lány bulizni pl egy szórakozóhelyre vagy csak beülni valahova iszogatni meg beszélgetni, mit "illik" felvenni? A smink részével semmi problémám, abból szívesen viselek erősebbet, de azért nem szívesen mutogatnám a testemet. Mondjuk már egy fekete farmer egy kicsit dekoltált felsővel bulizós ruhának számít?

Nyilván, nem a ruha teszi az embert és mindenki legyen olyanban, amiben jól érzi magát, de azért mégis ha valaki nem az alkalomhoz, szituációhoz van öltözve, az talán kicsit kényelmetlenül jöhet ki.

Igazából lányok fiúk véleményére egyaránt kíváncsi vagyok, hogy mit tekintetek/milyen öltözetet vártok el egy lányon egy bulin, ami nem egy apáca ruha, de nem is tekintitek kurvának tőle?


Ui.: tisztában vagyok a jelenlegi pandémiás helyzettel és a mindenféle közösségi hely zárva tartásával


Köszönöm szépen előre is a válaszokat, további szép napot, puszi mindenkinek:)



2021. jan. 24. 03:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csini farmer egy nőies felsővel teljesen jó szerintem.

Soha az életben nem jártam koktélruhában bulizni, azt csak kifejezetten elegáns helyekre veszek fel :D

Egy szűk farmer vagy egy csini szoknya valamilyen nőies felsővel. Számomra attól lesz bulizós valami, hogy "nőcis", tehát nem sima farmer+póló, ezt már egy nőies felsővel is el lehet érni. Plusz a kiegészítők, smink sokat dob.

2021. jan. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se láttam sose lányokat koktélruhában csak külföldi instán képeken. Mi is mindig farmerban jártunk bár messzebb is volt a szórakozó hely ezért nem is lett volna jó mini ruhában buszozni este. Farmer meg valami többet mutato felső (ahogy jónak érzed)
2021. jan. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Még régen megkérdeztem akkori barátnőmet, hogy ő hogyan öltözködik fel bulira.

Valami laza, kényelmes és szexi. Általában farmer, szoknyát nem szeret(et) felvenni és olyan polót, trikót amivel lehetet vetkőzni. Mármint nem szexuális életemben csak amikor már 3-4 órát táncolunk, bele izzadt és mondjuk levesz egy réteget, és onnan csak egy ujjatlan poló és melltartó volt rajta.

2021. jan. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem mai kérdés de leírom a véleményem 17F, na szoval, az én szememben az említett koktélruha egy nagyon nagyon nem szimpatikus dolog, tényleg egy ilyen rib@nx pecsét, ami 99%ban nem is téved. Az a szint ami nálam a megengedett és el tudom fogadni, az a Farmer+haspóló , egy olyan lányhoz már oda tudnék menni komolyabb szándékkal is. És szerintem ideális is ez a kombó, de azért nem árt hozzá egy jó alak sem. Vonzóbb tud lenni sokkal mint egy koktélruha pl. Mert van egy rejtélyessége , van egy érzet hogy nem láttunk még mindent.
2021. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!