Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikor nyitnak ki a szórakozóhe...

Mikor nyitnak ki a szórakozóhelyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem március- április.

2021. jan. 26. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Leghamarabb július! Ugyanis a szórakozóhelyekre fiatalok járnak, azok pedig utoljára kaphatnak oltás, oltás nélkül pedig ezek nem nyithatnak! De az is lehet, hogy nyáron sem nyithatnak ki, ha lesz harmadik hullám!
2021. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

Ha a baloldal befejezi az anarchista uszítást és balhékat, valamint, ha a tetű EU nem pofázik bele, hogy a tagországok maguk rendeljék meg a vakcinákat, hogy mielőbb nyitni tudjanak, akkor nem lesz 3. hullám.


De akkor az összes oltás ellen uszító gazembert (akik amúgy soron kívül beoltatják magukat, mint már több baloldali "potentát", polgármester, politikus meg is tette a "haveri" orvosoknál) mind börtönbe vágnám.

2021. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem május-június körül.
2021. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
2-es kívánom, hogy a 3. világ számára gyártott gyenge kínai-orosz szérumot kapd! Aztán 2-3 év múlva, amikor rákos leszel tőle, majd újra beszélünk! Én kivárom a minőségi nyugati oltóanyagot!
2021. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de a 4-es válaszolón visítok a nevetéstől 😂🎷🎷🎷 Reméljük azóta megkapta valamelyik MiNŐsÉgI nyugati mosogatólét 😂 Mondjuk az Astrat, bár a többi se kutya ✋🤪🤪🤪
2021. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!