Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kreatívtok - Művészprogram....

Kreatívtok - Művészprogram. Megbízható?

Figyelt kérdés

Többször is belefutottam Instagramon a hírdetésbe, hogy tervezzek egyedi telefontokot, amit ez az üzlet felhasználva elad, belőle jár nekem egy kis aprópénz.


Szimpatizálok a dologgal, csak kérdés, hogy megbízható-e az oldal? Több "artist" is leledzik az oldalon, de nem tudom... Egy kissé még is óckodom.


Aki részt vesz benne vagy aki ismer olyant, aki részt vesz benne, az megtámogatna egy válasszal?



2021. jan. 29. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Redbubble haver.
2021. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azthiszem ugyan az a cég, én a Coolcase-nál jelentkeztem. Viszont arra figyelj, hogy csak 10000 Ft fölött utalják ki neked az összeget (ami 20db eladott tokot jelent). Meggazdagodni nem fogsz de szerintem ez egy jó lehetőség!
2021. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!