Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Csuszy névű...

PegasitterAnime kérdése:

Mi a véleményed Csuszy névű csatornáról?

Figyelt kérdés
az a véleményem hogy káros a gyerekre és sokat brawl stars-zik és clickbait módon csinálja

2021. jan. 31. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És még reklámozod is itt véletlen :)
2021. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az indexképei alapján elég kommersz videósnak tűnik. Lesz pár jó éve, aztán eltűnik, mint szar a lefolyóban.
2021. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Rendkivül unszipatikus egyed.
2021. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

"az a véleményem hogy káros a gyerekre és sokat brawl stars-zik és clickbait módon csinálja"

Ez nem vélemény.

Az hogy "sokat brawl stars-zik" egy tény, de nem a véleményed.

"Káros": alá kellene támasztani valamivel. Érvelni is kellene.


Ez az egy sor alapján kb. 12 éves lehetsz, mert messziről bűzlik, hogy nem érted azokat a szavakat, amiket használsz, csak hallod őket innen-onnan. Ha pedig tényleg így van, akkor az oldalon semmi keresnivalód, mivel 16 éves kor alatt nem lehet regisztrálni.


Az én véleményem az, hogy látszik a szóhasználatán és a hozzáállásán, hogy gyerekeknek készít videókat egy ezen korosztályhoz közelálló játékról, ezzel semmi baj nincs.

Nem hinném, hogy clickbaitel, régen belenéztem egy-két videójába, és valóban azt kaptam, amire a cím és a thumbnail utalt.


Amiért nekem kissé unszimptaikus, az az, hogy többször ment át arculatváltáson, sokkal komolyanvehetetlenebbé vált ahhoz képest, hogy régen pl. KriszhAdvice-ot is parodizálta. De nyilván nem kell sok komolyságot várni egy gyerekeknek szánt csatornától.

2021. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!