Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapesten vagy közeli agglome...

Budapesten vagy közeli agglomerációjában hol lehet találni búzamezőket vagy kukoricaföldeket amik nincsenek elkerítve?

Figyelt kérdés
Hobbi fotózás miatt szeretnék búzamezőket vagy kukoricaföldeket esetleg napraforgó mezőket keresni és olyan hely lenne jó amit tömegközlekedéssel könnyedén meg lehet közelíteni. Nincs autóm emiatt gondoltam. Meg mely évszakokban szoktak ezek a földek igazán szépek lenni, amikor már teljesen "kinyíltak"? Mindig csak nyáron voltam egy községben nyaralni régen ahol voltak ilyen szabad búzamezők de sajnos az elég messze lenne így egy fotózás miatt. Ha lehet akkor pontosabb helyeket írjatok jó? Agglomerációkkal nem vagyok képben igazán.

2021. febr. 4. 15:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Te kérdezted ugyanezt pár héttel ezelőtt is?
2021. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2021. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Pl. Újpalota után kifelé kb. a Pólus és Ázsia Center mögötti erdős rész után.


[link]

2021. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3.Köszönöm

ez tökéletes, ilyesmi kellene.

1.-nem ezt nem én írtam ki.lehet véletlen egybeesés..

2021. febr. 4. 15:43
 5/19 anonim ***** válasza:
Sőt, úgy látom már akkor is ajánlotta valaki Újpalotát. :)
2021. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

5.újpalota ráadásul közel is van megközelíthetőleg.:)

csak ott gondolom kicsit menni kell még nem? ázsia centert ismerem és ott tényleg vannak ilyen nagyobb földek bár inkább elhagyatott füves részeket láttam, beljebb nem mentem annyira.

2021. febr. 4. 15:47
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mögötte kezdődik egy keskeny erdősáv, azon átvágsz, és utána jönnek a fő'dek. 5-10 perc séta.
2021. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a streetview-n, amit linkeltem, látszik is lent a térképen, hogy kb. merre van. De ott elsétálhatsz Rákosszentmihály felé is, elég nagy terület.
2021. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7.köszönöm!

ez tökéletes lesz.

ide akkor szabadon lehet menni? nincs elkerítve vagy ilyesmi.

2021. febr. 4. 18:08
 10/19 anonim ***** válasza:
Azt tudtad, hogy azzal kárt okozol a gazdáknak, ha letaposod?
2021. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!