Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit neveztek bulinak, milyen...

Mit neveztek bulinak, milyen gyakran szoktatok buliba járni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran szoktak házibuliba hívni? Szerintem kifejezetten vicces vagyok és nem is nézek ki jól, mégis alig hívnak találkozásokra. Ezen hogy tudnék változtatni? Félek, hogy elvesztegetem a tinikor

2021. febr. 21. 11:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*nem is nézek ki rosszul. Bocs fáradt vagyok
2021. febr. 21. 11:25
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Ahhoz barátok is kellenének 🤷‍♂️
2021. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Én nem értek ehhez a témához, de a ” Félek, hogy elvesztegetem a tinikor” rész megfogott.


Csak azért szeretnél bulikba járni, mert mindenki más is csinálja, és úgy érzed, neked is a részévé kell válnod, csak mert mindenki más is ezt csinálja? Mert attól, hogy nem bulizod szét az agyad, még nem vesztegeted el ezt az időszakot, csupán úgy töltöd, ahogy neked jó. Szerintem nem kötelező tombolni kamaszként.


Természetesen ez csak személyes vélemény, nem tudom, így gondolod-e, vagy csak nekem jött ez le az írásodból.


16

2021. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Ember én 47 évesen is bulizok! Majd mikor felnőttök megtudjátok, mi is az igazi házibuli! a jó kis swinger bulik az igaziak! Szerencsére már itthon is egyre jobban terjed, talán már a szüleitek is próbálták! Na azok az igazi bulik, nem vesztegettek el semmit tiniként, 30 fölött jön el az igazi élet! Milfek minden mennyiségben!
2021. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

@12:02


Szájer Józsi te vagy az?

2021. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem baj az, ha nem bulizod magad szét! Én se vagyok ilyen nagy bulizós, ezért most nem kell le kockafejezni! Csak nem igényem, vannak barátaim, de ők se nagy Discoba járó hülyék!
2021. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kond azt hogy ismered Pòkembert.

Vagy kiröhögnek vagy meghívnak...legalábbis Peter-nek bevált XD

Amùgy komolyra fordítva: szerintem nem baj ha nem jársz el mindenkihez. Inkább szervezzetek kisebb bulit a barátaiddal. Vagy szervezz te bulit és hátha észrevezik hogy ,, Uh ö tényleg tök jó fej és otthon van ebben a buli témában” és aztán már elhívnak. Vagy rá is kérdezhetsz. Mert az hogy ,,szerintem kifejezetten vicces vagyok meg nem is nézek ki rosszul” az a te véleményed. Lehet ezt mások teljesen máshogy látják.

2021. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
*Mond
2021. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
5-ös - szájerman nem swingert nyomot!! hanem gangbang-homobukkake partyt! Az azért nem ugyanaz!
2021. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Lmao same

Velem is eléggé hasonló most a helyzet. Eddig nem nagyon volt igényem bulikba járni mert azt mondtam magamnak, hogy nem az a bulizós típus vagyok, aztán mostmár eléggé zavar, hogy kimarad az életemből.

Ne értsetek most félre de szerintem én vagyok az egyik leghátrányosabb helyzetű ilyen szempontból. Az iskola ahova járok, ott így kajakra nincsenek hazibulik. És nem előlem titkolják, vagy nekem nem mondják el, hanem kajakra nimcsen. Egy sem! Az edzéstarsaim pedig nagyon szűk körü "hb"-kra járnak, igazából nem is nevezném ezeket hb-nak, mert csak néhány (5-9)gyerek összeül és zenét hallgatnak, iszogatnak, páran cigizgetnek, meg dumálnak és ennyi. Ezekre nyilván nem tudok elmenni, mert ott már egy összeszokott társaság van. Mi az edzestarsaimmak elég gyakran osszeszoktunk járni, de az sem kifejezetten hb, hanem amit leírtam, ssak kb egyre unalmasabb, mert már annyiszor találkozunk hogy semmi újdonság sincs.

Nade visszatér a a témához.

Nekem eléggé nagy igényem lenne már hogy buliztak meg kicsit elkezdjék úgy viselkedni mint egy normális tini, de főleg a retek covid időszak miatt .ost amúgy sincsen rá lehetőség és a szar kapcsolataim miatt hb-ra pedig nem tudok elmenni.

Annyit tudom mondani, hogy én ha vége lesz a pandémiának pár barátommal (2-4) el fogunk járni bulizni szórakozó helyekre és megpróbálom majd elengedni magam és kicsit korombelinek lenni xd


16 F

2021. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!