Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aliexpresz? Mi a tapasztalatotok?

Aliexpresz? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható? Azt kapod, amit rendelsz? Könnyen kezelhető a weboldal? Milyen minőségűek a termékek? Mennyi a szállítási idő?

Szóval, mi a véleményetek róla?



2021. márc. 4. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az kaptam amit rendeltem,ha probléma merült fel akkor a pénzt mindíg visszakaptam,termékek minőségével nekem nem volt problémám,a szállítási idő változó,volt olyan amikor 2ht múlva már nállam volt a billentyűzet,volt amikor 1,2hónap. Wishről viszont soha nem érkezett meg,de aliról mindíg.
2021. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kawada2365 ***** válasza:
Az Aliexpresszel kapcsolatban nekem is pozitív tapasztalataim vannak. Igaz, hogy volt olyan, hogy 2-3 hónapot kellett várnom egy pendrive-ra, de még így is megérte. Nagyobb összegű/értékű elektornikai/műszaki cuccot én még nem mertem venni, de egy haverom ott vett SSD-t, valami 5.000 körüli összegért, és a mai napig működik neki.
2021. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
z nem nagyon tudom mi, de oké. Én igazából csak sminkcuccokat és pár ruhát rendelnék onnan. Esetleg ilyesmivel tapasztalatok?
2021. márc. 6. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Pólót már rendeltem onnan.

Viszont nagyon figyelni kell a méretre, főleg ha ázsiából rendelsz.

("We are asian size wich is smaller than UK/EUR size. Please check the size sheet before order") -vagy valami ilyesmi szöveg.

2021. márc. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!