Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Székesfehérváriak, valaki...

Székesfehérváriak, valaki megtanítana géppel varrni?

Figyelt kérdés
Szeretnék saját készítésű nyári ruhákat csinálni magamnak, de soha életemben nem varrtam még. Nagyon nehéz lenne? Sokáig tartana megtanulni? Nagyon szeretnék magamnak egyedi ruhákat csinálni.

2021. márc. 8. 23:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Izé akkor hol lehetne mai felsőkhöz/bodykhoz anyagot venni?
2021. márc. 9. 21:06
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Én is Fehérvári vagyok és én is szeretnék varrni magamnak :)


Amúgy már végeztem egy varrótanfolyamot Pesten 6 éve, egy szoknyát és nadrágot varrtunk, mégsem tudok varrni önállóan, mert nem maradandó az a tudás ha csak egy munkafolyamatot mutatnak be és azt lemásolom.


Sokat kell gyakorolni, először pamut vásznon egyszerűbb dolgokat, aztán lehet bonyolítani. Youtubeon sok jó videó van, ami segítségével tudod magadat is képezni.


Van varrógéped? Rugalmas anyagot tud vinni?

2021. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt a városban is van több üzlet de rendelni is lehet, rengeteg webáruház van.

Érdemes először személyesen vásárolni,, megmutatni az eladónak milyen ruhát szeretnél milyen géped van. Mert ők szakszerű tanácsod adnak anyagtípusra, miből mit lehet vagy érdemes kezdőnek.

Attól óva intelek hogy úgy vegyél anyagot hogy még nem tudod mi lesz belőle mert hatalmas készletet lehet így összegyűjteni. Inkább konkrét tervhez keress anyagot.

2021. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) nem nagy mennyiség kellene hanem magamnak csak 1-2 nyári darab :)
2021. ápr. 15. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem nagy mennyiségre gondoltam. De én régebben azért összevásároltam anyagot, meg ez sokakra jellemző :) aztán csak pihennek.


Milyen ruhát szeretnél?

2021. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!