Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elon Musk tényleg letörölte...

Elon Musk tényleg letörölte magát az összes közösségi oldalról? Instagram, facebook stb?

Figyelt kérdés
Egy ideje már én is töröltem magamat róluk. Találtam egy videót, amiben arról beszél, hogy mennyire rossz hatással van az emberekre, legfőképpen az önbizalmukra. Úgy gondolom teljesen igaza van.

2021. márc. 9. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Twitteren fent van.
2021. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És csak ott van fent? Tényleg törölte magát instagramról is?
2021. márc. 9. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Instát azt tényleg nem tudom, van fent egy elonmusk nevű felhasználó de azt nem tudom hogy ez hivatalos vagy csak rajongói profil.

[link]

2021. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. márc. 10. 06:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudtam hogy valaha volt instagram profilja. Amúgy imádom az embert meg az ötleteit meg amit csinál de így is szokott f*szságokat tweetelni szóval lehet hogy jobb hogy nincs más közösségi oldala.
2021. márc. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is, nagy példaképem :)
2021. márc. 11. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!