Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem értik az emberek a...

Miért nem értik az emberek a "kedvenc" fogalmát?

Figyelt kérdés
Megkérdezel egy olyat pl. hogy mi a kedvenc filmed, és felsorolnak ötvenet -.-

2021. márc. 9. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert lehet, hogy nem tudnak közülük dönteni, egy szinten vannak. Én könyvekkel vagyok így. Van kedvenc íróm, de van egy két könyv, amit kifejezetten szeretek tőle. Tudják/értik ők, hogy mire gondolsz.
2021. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is több kedvenc filmem, sorozatom, könyvem, stb. van. Nem tudok egyet kiválasztani.
2021. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Itt szerintem veled van a baj.
2021. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Én totál értem miről beszélsz. Kedvencből én is egyeket tudok felsorolni. Lehet holnap már más lesz a kedvenc,de aktuális mindig csak 1 van. A többi nagyon kedvelt,imádott a kedvenc mellett
2021. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen. Ha valami kedvenc, az azt jelenti, hogy egy dolog.
2021. márc. 9. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Ki hogyan gondolja. Én se tudtam soha kiválasztani egy kedvencet a sok közül. Aktuális kedvencem sem csak egy van. Nem kötelező mindenkinek pontosan ugyanúgy gondolkoznia, mint neked...
2021. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor te is döntésképtelen vagy :/ Sokan vannak így ezzel, úgy tűnik. Ne bánkódj miatta.
2021. márc. 9. 20:27
 8/8 Dagadozó Agy ***** válasza:
65%

Szerintem nem feltétlenül döntéskeptelen, aki nem tud egyetlen kedvenc filmet választani.

Azt pl el tudja dönteni, hogy tetstik-e neki egy film vagy nem.

Felesleges azon rágódni, hogy melyik az az egy kedvenc. Ha 5 kedvence van az is jó.

Nekem pl a kedvenc ételem a spagetti.

Kedvenc filmem a Főfőnök.

De kedvenc számból kb 50 van.

Kedvenc kérdésem viszont van: ez a kérdés.

Van valaki, akinek ez a kedvenc válasza?

2021. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!