Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Apple TV+ -ra bárki regisztrál...

Apple TV+ -ra bárki regisztrálhat?

Figyelt kérdés

Szóval, röviden: Nem vagyok Apple-ös, sose volt és sose lesz Apple termékem, de szeretném kipróbálni az Apple TV+ szolgáltatást. (Van/lesz ott pár jó műsor...) És hogy így, hogy nem Apple terméket használok, még "lehet" nekem regisztrálni?


Nem kezdtem még el regisztrálni, mert egyből az ugrik fel, hogy "Jelentkezzen be az Apple ID‑jával."

Vagy olyan opció van hogy

"Apple ID létrehozása"

Oké, írja hogy

"Az e-mail-címe lesz az Apple ID-ja."

De akkor is később fog kérni valamit? Vagy fogja ellenőrizni, hogy nem Apple termékről használom?


Köszi a választ és bocsánat, ha nem jó a kategória.



#appletv+
2021. márc. 9. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az apple hivatalos oldalán azt írják hogy apple eszközre van szükség hozzá
2021. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. márc. 9. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak Apple eszközön működik. Annyi, hogy Apple eszközöknél van hivatalos applikáció, de böngészővel a tv.apple.com oldalon ugyanúgy használható Windowsos PC-n és Androidos készüléken is. Az Apple ID az csak magának a fióknak az elnevezése, mint például Androidnál a Google Fiók. Nyugodtan beregisztrálhatsz bármilyen eszközről és használni is fogod tudni.
2021. márc. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh de jó. Ebben reménykedtem! Köszönöm :)
2021. márc. 10. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!