Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen videósokat ajánlanátok...

Milyen videósokat ajánlanátok hetedikes gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Egy olyan feladatot szeretnék nekik csinálni, amiben meg kell nézniük egy rövidebb videót és utána kérdésekre kell válaszolniuk azzal kapcsolatban. Leginkább olyan témakörökre lenne szükségem, mint a továbbtanulás, szakmák világa, tanulás, középiskolai élet, tantárgyak, szabadidő stb. A lényeg, hogy a videóban ne legyen káromkodás és hasonló!

Előre is köszönöm!:)


2021. márc. 16. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tanár vagy, elég gáz vagy, hogy egy ilyet nem tudsz kikeresni
2021. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tanár, és ha csak ennyit tudtál hozzátenni ehhez a témához, akkor felesleges volt írnod.:)

Ráadásul nem azt mondtam, hogy nem tudok ilyet kikeresni, hanem csak érdekelt, hogy mások kiket ajánlanak. Nyilván én is keresgéltem már, tekintve hogy egy ilyen feladatban gondolkozom.

2021. márc. 16. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!