Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi legyen a neve a karaktereme...

Mi legyen a neve a karakteremenek?

Figyelt kérdés

Nem tudok öt név közül választani.


Itt van a karakter vázlata: [link]


Szerinted melyik név illik hozzá a legjobban?



2021. ápr. 9. 13:41
A kérdező szavazást indított:
Mary
Melody
June
Thea
Skyler
34 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Skyler illik hozzá, olyan sportos, vagány csajnak tűnik :)
2021. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lenne a csaj személyisége?
2021. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Petra
2021. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kesves, mosolygós lány; csöndes, de mindenről (mindenkiről) megvan a maga véleménye, csak nem szívesen hangoztatja (viszont magában mindent megállás nélkül kommentál. Csupán pár barátja van, akik mellett ki meri mondani a gondolatait, de ha velük van, akkor kifejezetten egy ilyen ”vagány” lány, akinek mindenre van egy vicces beszólása) nem egy nagymenő, de nem is az a tipikus lúzer; kicsit forrófejű, sokszor hoz meggondolatlan döntéseket hirtelenjében, főleg, ha nagy stressznek van kitéve; fiúzás terén elveszett, nem képes kezdeményezni, és csak a plátói szerelem jut neki, viszont kifejezetten élvezi az álmodozó kamaszlány szerepét - még ha ezt nem is vallaná be soha.


Eddig nagyjából ennyi, ami így megfogalmazódott bennem. Még valószínűleg fog egy kicsit változni, ahogy jobban kidolgozom, például az érdeklődési köreit, stb, de az alap az ez.

2021. ápr. 9. 18:14
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Angie a bandzsi.

Bocs,de kissé kancsalra sikerült rajzolnod.

2021. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kezdetleges vázlat, ráadásul tollal, nyilván nem hibátlan. Azért kétlem, hogy olyan hatalmas nagy gond ez.
2021. ápr. 9. 19:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó lett!

Engem a varázskardos csajszira emlékeztet. Skylert jelöltem ^^

2021. ápr. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A Skyler.


Az elsővel értek egyet.

2021. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Melody. De amúgy már itt tartunk, hogy az OC-knek sem tudtok saját nevet kitalálni?
2021. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, szörnyű ez a mai világ ^^'


Sajnos a névkitalálás sosem volt az erősségem, eddig minden OC-m nevén rengeteget gondolkoztam. Itt meg rögtön ötöt is találtam... De mindegy is.


Amúgy végül a neve Melody Skyler Springer lett.

2021. máj. 1. 13:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!