Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a top 5...

Szerintetek melyik a top 5 legjobb Miraculous rész?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Cat Noir / Ladynoir fan vagyok, és ez eléggé leszűkíti a kedvenc epizódok listáját. :3


Ha ötöt kell mondjak, akkor (nem sorrendben): Truth, Glaciator, Sandboy, Oblivio, New York.

2021. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem eddig a best a truth, utána a kwamiírtó

volt még pár, pl sandboy, oblivio, kezdetek, felcserélő, darázs úrnő, reflekdoll <3, hősmaró, űrvonat, fehér macska, ..

2021. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

1. Chat Blanc

2. Oblivio

3. New York special

4. Gang of secrets

5. Fagyember (ennek most nem jut eszembe az angol címe)

2021. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első évadból Origins, Darkblade; a másodikból Dark Owl (imádtam, ahogy a diri fanboykodott), Glaciator, Riposte; a harmadikból Oblivio, Gamer 2, Miracle Queen; a negyedikből Truth, Fu. Tudom, hogy ez több, mint 5, de nehéz választani. :)
2021. ápr. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Chat Blanc! Imádtam ezt a részt, volt benne öröm, sírás, harc, egyszerűen tökéletes volt. Az Éjbagoly is nagyon tetszett, főleg a diri szenélyisége miatt :D Ezután pedig a Kwamiirtó, mivel itt bizonyosodott be véglegesen, hogy Marinette milyen erős és rendkívül okos^^
2021. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Gang of Secrets


Ok(ok):

I. Alya leküzdi a saját haragját önszántából, amire eddig soha nem volt példa a sorozatban.

II. Egy Kwami használja az erejét, amit extra ritkán láthatunk, tehát ez mindenképpen mérföldkő.

III. Az a bizonyos utolsó jelenet.


2. Despair Bear, Queen Wasp

Ok: Ez bár két teljesen különálló rész de teljesen egy kalap alá vehetőek. Ezek azért vannak a kedvenceim között, mert itt változik meg igazán jó irányba Chloé karaktere. Igazából ha jobban megfigyeljük a részeket kb. az egész 2. évad erről szólt. (Pl: Zombizou vége)


3. Kwami Buster

Ok: A Gang of Secrets után ez a legkomplikáltabb rész. (És egy sorozatnál mindíg minél komplikáltabb egy rész, annál jobb, hiszen ahogy keverednek a szálak, egyre izgalmasabb a rész)


4. Timetagger

Ok: Az egész rész egy naaaaaaaagy tonna Spoiler egy csipet újdonsággal megfűszerezve.


5. Chat Blanc

Igazából ez nálam azért van az utolsó helyen, mert nem tudom pontosan eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem. Személyes okai is vannak, hisz előtte már kijött a finálé és én nem bírtam magammal, és nekem élvezhetelen volt, mert tudtam hogy az egész epizódikus lesz.

A résszel az a bajom, hogy összszedetlen, és bömböl a részről hogy az egész egy k.rv@ nagy fanservice és nincs is értelme. Szerintem ez a rész tervben sem volt soha sem, csak az évad gyártása kellős közepén rájöttek hogy az emberek Adrinette-et, leleplezést és Akumatizált főszereplőt akarnak, így hasraütés szerűen kitalálták hogy legyen egy ilyen epizódikus rész. Viszont a rész negatívuma egyben a pozitívuma is, hisz MINDENT de tényleg a szó szoros értelmében MINDENT megkaptunk amiről csak egy MLB fan álmodozhat. Pont ezért szorítottam neki helyet ezen a listán, annak ellnére hogy felépítésileg szerény véleményem szerint a legrosszabb rész.

2021. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!