Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért tűnt el a Facebook...

Miért tűnt el a Facebook borítóképek album?

Figyelt kérdés
Megint újítottak a Facebookon ahogy láttam, ezzel a "menü" marhasággal, aminek nem mellesleg semmi értelmét nem látom, és ezzel együtt eltűnt a borítóképek album. A fotók most bekerültek a többi fényképek köze, össze-vissza keverve. Mivel nekem a borítóképek külön célt szolgáltak ez eléggé irritáló. Tud valaki bővebben erről valamit, hogy lesz újra borítóképeknek szolgáló külön album, vagy pedig marad így? Köszi a válaszokat!

2021. máj. 3. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Marad így sajnos, a facebook ilyen, hogy minden f@szságot variál.
2021. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég baj ez! Legalább arra adnának akkor lehetőséget, hogy a borítóképek albumba feltöltött képeket át lessen helyezni egy másik albumba. Tényleg egyre jobban kezdik tönkre vágni az egészet, nem csodálkozom, hogy napról napra csappan a népszerűsége. :/
2021. máj. 3. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Én pont ezért mondtam le a faszbukról és csak 1 hónapban 1x felnézek néha, inkább élek a valós életben, mint hogy azzal menjen el az időm, hogy f@szságokon idegeskedjek.

2021. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha jobban belegondolok, igazad is van! Nekem most irtóra összekutyulta az oldalamat, főleg, hogy a borítók reklámokból álltak és kellett a céghez. Így most áttekinthetetlenné vált az egész és senki nem fogja keresgélni a több 100 kép között a korábbi felhívásokat. Ezt megszívtam!
2021. máj. 3. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a hármassal.
2021. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szinte alig van olyan nap, amikor az ember ne idegesíteni fel magát valamin a faszbukon.

Ezért inkább jobb a valós életben élni, mert most azon idegeskedni mindig, hogy valami nem működik jól, vagy hogy az ismerősök mit posztolnak erre én nem vagyok vevő.

A valós életben kell inkább élni és kevesebb ideg gyűlik össze.

2021. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy a Facebook 2020-ra veszitteni fog a nepszerusegebol.
2021. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha így folytatódik, biztos még jobban fog veszíteni a népszerűségéből. Egyik album sem elérhető egyébként, ráadásul vannak ismerőseim akiknél maradt mindegyik album. Nem értem mi ez a megkülönböztetés...
2021. máj. 4. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!