Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy megy a Snapchat streakelé...

Hogy megy a Snapchat streakelés? Valaki felvilágosítana?

Figyelt kérdés

Minek kell rajta lennie a képen? Szelfinek kell lennie? Vagy egy sötét hátterű képnek, amiben semmi nem látszik? Tudom, mindenki más képet szokott küldeni, de általában a legtöbb ember milyen képet küld streakelésre?

És rá kell írni a képre, hogy streak? Azonkívűl még kell valamit írni a képre, vagy csak annyi, hogy streak?


És ezt nem lehet elrontani sehogyan? Tehát ha képet küldök valakinek akkor az mindenképp streaknek számít, és nem tudom elrontani? Mindenképp beleszámolja, ha képet küldök?


Bocs, nem értek hozzá.



2021. máj. 11. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

A képen bármi lehet, és streak felirat sem kell hogy legyen rajta.

Viszont ahhoz, hogy fenntartsátok a tüzet valakivel, mindkettőtöknek minden nap kell küldeni egymásnak egy képet. És persze videó is lehet.

Remélem segítettem :)

2021. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!