Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb igazságta...

Mi volt a legnagyobb igazságtalanság történetekben?

Figyelt kérdés

Az eddig látott filmek, sorozatok alapján. Olvasott könyvekben, esetleg animékben vagy bármilyen történetben, ami eszetekbe jut, számotokra mi volt a legnagyobb igazságtalanság? A legfájdalmasabb? Lehet ez visszatérő szabály, fordulat, vagy kiragadott, konkrét pillanat.

Nekem ez a halhatatlanok témában van. A "megakarok halni", gondolatokkal élnek évtizedekig vagy kitudja, de nemtudnak és eljön a pillanat, amikor "nem akarok meghalni", és persze ilyenkor kell menniük.

Láttam és olvastam már jópár alkalommal és mindig sikerül rendesen megsiratnia. Ha jól megvan írva, ha nem akkor is hagy egy pici nyomot bennem az ilyesmi, már alapból, de ha rendesen megírták tényleg elmegy a százas zsepi.

Várom a ti véleményeteket is!



2021. jún. 20. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem általában az a legidegesítőbb, hogy a jók mindig győznek. Tök mindegy milyen gyenge a jó és milyen erős a rossz mindig a jó győz, pedig nem neki kellene.
2021. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyes szerelok sorsa, gondolok peldaul Obitora a Narutobol, vagy Dabira a BNHA-bol, bar az meg csak mangaban van benne. A masik meg nekem is az, hogy konkretan nincs olyan anime ahol a "gonoszak" gyoznek, meg ha erosebbek is a joknal.
2021. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát ha a gonosz részről nézzük, tényleg elég igazságtalan számukra, de a jóknak is az lenne, alár duplán is ha mégis a gonosz győzne.

Amúgy Obitóval egyetértek, ha jól emlékszem rá, önhibáján kívűl volt, de Dabival nem. Olvasom a mangát, azért az saját döntés volt, a múltban is a makacssága miatt lett olyan amilyen, de tényleg igazságtalan volt, hogy hős akart lenni és a teste ellehetetlenítette.

Egyébként egyetértek veletek. Néznék már olyat ahol a gonosz győz.

2021. jún. 20. 09:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hát ha a gonosz részről nézzük, tényleg elég igazságtalan számukra, de a jóknak is az lenne, alár duplán is ha mégis a gonosz győzne."


Nem azt mondom hogy mindig a gonosznak kell győznie, csak szimplán ha a gonosz a jobb (mmint erősebb, okosabb, akármi) akkor ne legyen már benne olyan fordulat hogy véletlenül pont úgy állnak a csillagok ezért a jó győz. (Amúgy nem nézek animéket, nem tudom azokban ez hogy van de elég sok helyen ezt tapasztalom)

2021. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az Odaát vége volt a legnagyobb igazságtalanság. Egyik karakter se kapott olyan véget, mint amilyet érdemelt volna. Mind jobbat érdemeltek.

Fekete Özvegy és Gamora halála szintén ilyen volt.

2021. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ártatlanoknak kell meghalnia és szenvednie mások döntései miatt. Például Shireen a Game of Thrones-ból vagy tulajdonképpen bármilyen háborús film, hiszen sose az egyszerű katonák akarnak háborúzni.
2021. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A Code Geass vagy az Angel Beats vége. Zseniális finálé mind a kettő, de akkor is szörnyű sorsok vannak benne.
2021. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még a Little Bustersből a rózsaszín hajú ikrek teljes gyerekkora. A családjuk a fejükbe verte, hogy utálják egymást, egyikük sem kapott soha semmilyen szeretet, az egyiküknek minden felelőség a nyakába szállt, gyakran korbácsolta meg a saját családja, a másikat pedig állandóan verték. Mikor kiszabadultak a családtól, nagyon sokáig egyikük sem kapott semmilyen szeretet.
2021. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ardyn története a Final Fantasy XV-ben. Megállította a betegséget, és jó király lett volna, ha a benne felgyülemlett sötétség (amit amúgy kordában tudott volna tartani, ha nem árulják el) miatt nem utasítja el a kristály. Így végül nemcsak démonná vált, de a nevét és a jó tetteit sem említették a történelemben.
2021. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hú. Nem láttam, ugyan de ez tényleg nagyon cefetül hangzik. Annyi ilyen van viszont a könyvekben is! Vérzik értük a szívem.
2021. jún. 22. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!