Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért lett a Facebook annyira...

Miért lett a Facebook annyira menő? Attolmég hogy mindenhol reklámozza magát miért csinál minden fiatal saját profilt? Nem elég az iwiw meg myvip meg hotdog?

Figyelt kérdés
Ennyire meg lehet venni az embereket, hogyha egy vodafon reklámba látják meg neten hírdetik egyből mindenkinek kell csinálnia?
2010. aug. 26. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez van...Én is tagja vagyok de nem azért mert a TV-ben láttam. Amúgy elég gagyi :)


Amúgy igen, ennyire meg lehet őket venni.Főleg a korombélieket.

16/L

2010. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem nincs, és nem is lesz, pedig most hatalmas divat lesz, már youtubén sem a régi szokásos jól megoldott 'csillagozással' lehet értékelni hanem 'lájkolom' vagy nem... vicc
2010. aug. 26. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Azért, mert ezerszer jobb az iwiw-nél, myvip-nél, hotdog-nál, és hasonló oldalaknál.

Sokkal több lehetőség van, az egész oldal sokkal jobban fel van építve, sokkal könnyebben használható.

A világ legnagyobb közösségi oldala, több mint 500 millió felhasználóval, ami szerintem jelent valamit.

Az iwiw is folyamatosan másolja, hogy ne pártoljanak el az emberek tőlük.

Persze ez téged úgysem fog meggyőzni, mert a kérdésből is kiderül, hogy alapból elutasítod, anélkül, hogy valaha használtad volna, de legalább ne írd le azokat akik használják.

2010. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sok a felhasználó, persze, hogy ne lenne az... gondolom ha a mi hazánkban is reklámozzák akkor máshol is... és amire azt mondják hogy jó azt általában 'jó'ként is kezelik... amúgyis, könnyen használható, de mire? semmit nem lehet rajta csinálni... miért jelent olyan hatalmas élményt az hogy írhatsz kommentet egy képhez, vagy megcsinálhatod azokat a random teszteket?
2010. aug. 26. 21:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért?!...

Mert a sok birka ember mindig arra megy, amerre hangosabban kongatnak... :-DDDD

Amikor az iwiw volt a divat, akkor a birkanép odacsődült... Most meg a Facebookra... :-P


Nagy baromság mindegyik!!!


Ha van egy kis eszed, akkor nem teszed ki a neved, adataid, fotód a netre, mert később hiába gondolod meg magad, a Google eltárol mindent 20 évre.


Ha majd munkát keresel, mindegyik munkaügyis úgy kezdi, hogy rákeres a jelentkezőre az iwiw-en, facebookon, neten, mit talál róla...


Én azt gondolom, hogy az ismerőseimmel más módon is tartani tudom a kapcsolatot, miért kell MINDENKINEK tudnia, hol nyaraltam, kikkel szilvesztereztem, mi a kedvenc videóm, és egyik ismerősömnek miért kell tudnia, hogy még rajta kívül kiket ismerek?!


Én csak röhögni tudok azokon, akiknek semmi magánélete nincs, mert mindent kitálalnak a netre, fenn van a telefonszáma, lakcíme, mindent megtudhatok róla 10 perc alatt... Szerintem szánalmas!...

2010. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát figyi, én nem szenvedek magabiztosság hiányában szóval nincs szükségem arra hogy kirakjak magamról egy képet és dicsérjék az ismerőseim. lesz@rom hogy tudják az emberek hogy kapcsolatban vagyok vagy nem, egyáltalán mi közük van hozzá?
2010. aug. 26. 21:48
 7/10 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok.

Ahogy már írtam, tök mindegy, hogy az ember milyen érveket hoz fel, mert neked úgyis csak a saját véleményed számít. Csak azt nem értem, hogy akkor minek írod ki a kérdést? Önigazolást vársz, vagy csak provokálod az embereket?

Nem tartom korrekt dolognak, hogy úgy nyilváníts véleményt valamiről, jelen esetben a Facebook-ról, hogy sosem használtad. Honnan tudod, hogy milyen, és mi alapján ítéled el azokat, akik használják, ha soha egy percet sem töltöttél az oldalon?

Persze, ha kipróbálnád, úgyis ráfognád, hogy nem jó, mert alapból úgy állsz hozzá.

Megértem, hogy ha valakinek nem tetszenek az ilyen oldalak, mert minden ember más, de azt viszont nem értem, hogy miért kell úgy véleményt nyilvánítani, hogy azt se tudod miről van szó, és miért kell elítélni azokat, akiknek tetszik és szívesen használják.

A Facebook-on jóval több lehetőség van, mint azt te gondolod. Nem csak kommentelésről szól az egész. Sok más dolgot is lehet csinálni, de most nem kezdem el leírni, mert téged úgysem érdekelne.

Ahogy, már írtam rendben van, ha más a véleményed, de emiatt lenézni, elítélni másokat nem normális dolog.

2010. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Attól még hogy nem használom, egész nap azt hallgatom a testvérem szájából. És nem várok semmiféle megerősítést ellenben azokkal az emberekkel akik felraknak egy képet az új piercingükről és várják hogy minél több ember dícsérje. Vagy például ez a 'kapcsolatban' meg 'egyedülálló' is szánalom... kit érdekel hogy más kivel jár? minek a magánéletet hirdetni? nem kellene hogy érdekeljen senkit hogy az xy most akkor összejött azzal a csajjal akinél probálkozott vagy nem, erre mindenki nézi egyböl hogy úú kapcsolatban van-ra állította, akkor biztos, és még likeoljunk is egyet! hatalmas fantázia kell a nyugat másolására? hát akkor jó, csináljátok, birkák...
2010. aug. 27. 09:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki felregisztrál az oldalra az tisztában van mindazzal, amit leírsz. Igazából szerintem nem kéne alapból elutasítanod a dolgot, mert vannak akik akár nyelvtanulás, ismerkedés céljából regisztrálnak fel, továbbá sok embernek vannak külföldön is ismerősei és ez egy jó dolog arra, hogy tarthassák egymással a kapcsolatot.
2010. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha valakivel annyira szeretném tartani a kapcsolatot akkor nem azt fogom csinálni hogy bejelölöm ismerősnek. e-mail küldéséhez meg nem szükséges semmiféle közösségi portál.
2010. aug. 27. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!