Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem furcsa egyedül menni...

Nem furcsa egyedül menni fesztiválra? Esetleg hol lehet előre összeverődni másokkal?

Figyelt kérdés

Meg van véve a fesztiválbérletem a Campusra, úgy volt, hogy hárman megyünk barátok, de végül egyedül maradtam. Semmiképp sem akarom kihagyni, csak dilemmázok.

Nincs bajom azzal, hogy idegenekkel ismerkedjek, szeretem is és szeretném is ezt tenni, de nem furcsállná egy társaság (19/F vagyok), ha rajtuk lógnék napokig? Vagy esetleg nem tudtok olyan csoportokat, ahol találhatnék hasonló egyedül induló emberekre?



2021. júl. 8. 11:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Én fbn az ettől ge cire hepi lettem meg az úgy csinálunk mintha nem lennénk borzalmas emberek csoportban próbálnám meg. Ezek ilyen pozitív support groupok és elvileg volt már rá példa h ezeken keresztül kötődtek barátságok. Szerintem nem gáz egész végig rajtuk lógni, de nyilván meg kell beszélni
2021. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok ilyen shitpost meg ettől... csoportban benne vagyok, de ezeket nem ismerem, bár voltam régen ilyen barátkozós csoportban. Rájuk fogok nézni, köszi!
2021. júl. 8. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehogy azt gondold, hogy mindenki bandával megy fesztizni!

Meglátod hogy mennyien lesznek, és mennyire nyitottak...:)

2021. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinted hányan figyelgetik majd hogy kivel mentél? Senki.
2021. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem más a sztori,de a lényeg ugyanaz. Holnap társasággal megyek,de mivel bérletem van szombaton is jó lenne menni és gondolkodom,hogy egyedül csapok bele.
2021. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!