Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aki nézi Kriszhadvice streamer...

Aki nézi Kriszhadvice streamert, tudja hogy miért nem streamel mostanában?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Elrabolták az ufók. Túl sokat tudott.
2021. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De most komolyan kérdeztem..
2021. júl. 19. 17:13
 3/5 anonim válasza:
Azt mondja a nézőinek, hogy egy ufós dkokumentumfilmet fordít, de már több mint 1 hónapja nincs stream. Édesapám hobbi fordító, rengeteg sorozathoz és filmhez ő írta a magyar feliratot. Egy 2 és fél órás filmhez például pár nap kellett összesen, hisz ilyenkor az esetek 90%-ban csak fogja az angol szöveget, és átfordítja. És Krisznek már az ufós 5 perces streamje is letörlődött twitchről, tehát már rég nem azt csinálja. Ennyi idő alatt nem hogy lefordít egy doksit, de még saját stábbal le is forgathatta volna. Szóval valami történt. Az én tippem, hogy kiégett a streamelésből, és nagyobb szünet kell neki. Az elmúlt 2 évben többször vonult félre napokra vagy volt olyan hogy 2 hétre is, mert a 10 évesek az őrületbe vitték.
2021. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valszeg nem csak fordítani kell, hanem ő vágja össze a teljes anyagot, több forrásból beszerzett cuccokból, vagy nem tudom, de ettől függetlenül igazad van. Ez túl sok idő, hogy csak erre fordítsa, szóval érdekes kérdés, hogy mivel foglalkozik még. (Nem hiszem hogy valamit, ami kész anyag elég csak lefordítani és újrafeltölteni, ezt így valszeg nem lehet -gondolom én-, hanem saját szellemi tulajdont kell előállítani, hogy sajátként feltölthesse)
2021. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Valami nagyon személyes oka lehet, különben elmondta volna.

Lehet hogy most plasztikáztatja magát. :) Nővé.

2021. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!