Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan szállásokat...

Tudnátok olyan szállásokat ajánlani ahova lehet menni kisgyerekkel, de csak mi lennénk ott?

Figyelt kérdés

Bocsi a megfogalmazásért így nap végére már elég tompa az agyam. Augusztus végére szeretnénk szállást foglalni egykét napra párommal és kislányunkkal, meg az anyósékkal. Olyan szállásra gondoltam, ahol van egy kis medence de csak mi lennénk ott. Valami kis vendégház is tökéletes lenne, de akárhogyan írom be googleba egyszerűen nem ad ki konkrétan ilyesmi szállást és a keresgélés mellett, gondoltam ide is kiirom. Szóval Vas megyeiek vagyunk, (és nem szeretnénk órákat utazni) tudnátok ajánlani Zalaegerszeg, Győr, Sárvár, Bük környékén ilyen egycsaládos szállásokat? Ha valaki csak olyat tud ami messze van, de ő meg volt vele elégedve, akkor arra is kíváncsi vagyok

:)



2021. júl. 20. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az airbnb.com-on és a booking.com-on is be tudod állítani keresési feltételnek, hogy legyen medence.
2021. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom kulcsosháznak hívják az ilyeneket, ilyen néven keress rá
2021. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
airbnb.hu tee van lehetőségekkel a számotokra. [link]
2021. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2021. júl. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!