Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Vká Vlog...

Mi a véleményetek Vká Vlog (Vinkovics Ádám)-ról?

Figyelt kérdés

Ennek az embernek van valami betegsége?

Autista?

Mettől meddig videózott?

Mi a száma, hol lakik? :D



#Nokia #eredeti #Nike #vakond #Azxpnelfutagtafeltoltamultraraigymegy👌
2021. júl. 24. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki ez már megint...?
2021. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tökfőzelék
2021. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1

Az a Vakond fejű tökfőzelékes bohóc

2021. júl. 24. 22:03
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Ahhoz képest, hogy vakond feje van, a fél magyar youtube rá van kattanva.

Attól, hogy más nyomorán élitek ki a katasztrófaturista hajlamokat, a saját gondjaitok nem fognak megszűnni.

2021. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4

Mi van?!

Milyen fél YT, te azt se tudod mit beszélsz...

Egyedül a trollok nézték, és arra a 25 feliratkozóra verte magát, az interneten koldult, hogy nincs pénze így úgy, és támogassák 🙄

A szüleivel él, csak kérdem én, mi lesz vele, ha egy napon már nem lesznek a szülei?


Gondolom te vagy Vká, hisz ki írna ilyen f.szságokat.


Ha már feltölti a szánalmas életét, miért ne nevehetném ki?


Volt egy ilyen videó, hogy valaki rendelt neki valami szex-shopból XDD

És 5 percen keresztül ugyanazt a hülyeséget mondja...

"Ez internetes zaklatás" XDDD

Vká egy ritka sötét vakond, remélem egyszer szét fogják rúgni azt a Vakond képét.


Még Molnár Krisztián is "értelmesebb" persze ő is egy fogyatékos idióta, de ő legalább egy fokkal minőségibb tartalmakat gyárt, legalább rendes(ebb) videókat tesz fel.



Persze ő is egy szánalom, nem nézem, és nem is támogatom.

2021. júl. 25. 09:17
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Amikor mások szánalmán nevetsz, akkor te magad is szánalmassá válsz.

Magyarázd a bizonyítványod nyugodtan.

Trollkodj csak ilyen emberek életén, akik közül az egyik ráadásul igazoltan értelmi fogyatékos, ezzel majd te előrébb leszel. Hajrá!


Egyébként te is ugyanúgy bedurcizol, mint ő, amikor lúzernek neveznek. Szóval nekem ez a bizonyíték, hogy nincs különbség. Pá!

2021. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha ennyi esze van, hogy kirakja a netre, ahogy körénykedik meg is érdemli, hogy trollkodnak vele :)


Ez olyan mintha kiírná valaki a bankkártya számát, hát lehetséges, hogy valaki visszaéle vele 🤔

2021. júl. 25. 12:46
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Minek ment oda? xD


Nem, nem érdemli meg. Nem azért teszi ki, hogy az állati szinten ragadt húsmasszák (nem tartom őket embernek) ezen élvezkedjenek, mint valami civilizálatlan csimpánz.


Nekem megtanították, hogy ne vegyem el más tulajdonát. Te hol nevelkedtél, mire tanítottak? Költői kérdés.

2021. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De ez az ember nem normális akkor se.

Nem való YT-re, már 1000 nézőnél is azt hiszi, hogy ő elért valamit az életben.

Kőkeményen kéri a pénzt a bankszámlájára, semmi indok nélkül.

Az ilyet elkell küldeni a fszba szerintem, hátha rájön, hogy abba kéne hagyni a koldulást, és elkéne menni dolgozni

2021. júl. 25. 18:00
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Nekem az a véleményem VKÁ-ról, hogy nem értem, miért foglalkoznak itt ennyit vele emberek. Őrült régóta látok egy csomó rá vonatkozó kérdést és nem értem, miért vannak ezek a kérdések. Párszor megnéztem a csatornáját, belenéztem egy-két videójába és egyre kevésbé értem, hogy miért töltik az emberek az idejüket azzal, hogy nem csak megnézik a videóit, de még kérdéseket is írkálnak róla.

(Egyébként meggyőződésem, hogy a kérdések minimum egy részét ő maga írta ki, hogy reklámozza vele magát, ami a jelek szerint működik, mert egyre többen ismerik - a nevét még én is - és foglalkoznak vele, miközben nem kéne.)


Azokat különösen nem értem, akik maguk sem tartják jónak, amit csinál és úgy gondolják, hogy nem kéne vele foglalkozni, de mégis megteszik: akkor miért teszitek??? (Igen, most én is ezt teszem, de nyugi nem csinálok belőle rendszert.)


#9 Szerintem rosszul látod az ilyet nem elküldeni kell. A bból ő és pláne a kontextust értelmezni képtelen YouTube algoritmus is azt érzi, hogy foglalkoznak vele és ezt hajlamosak egyfajta sikernek tekinteni. Emiatt még több embernek ajánlja.


Azzal pláne nem értek egyet, hogy létezik bármi, ami nem való YT-re. A YouTube pont arról szól, hogy (néhány büntetőjogi kategóriát leszámítva) nincs a YouTube-on minőség vagy ízlés alapú szelekció. Mindenki azt és úgy csinál, ahogy tud, vagy neki tetszik. A közönség meg majd eldönti, hogy mit néz és mit nem.

A YouTube pont arról szól, hogy a hagyományos médiával szemben nincsenek tulajdonosok, szerkesztők, kurátorok, kapuőrök, akik eldöntik, hogy mi kap esélyt a megjelenésre és mi nem. Mindenki azt csinál, amit akar (legális keretek között) és amit sokan akarnak nézni, azt sokan nézhetik, ami kevés embert érdekel, azt meg kevesen, de ugyanúgy nézhetik, ha nekik ez jó. A YouTube pont azért jó, mert VKÁ is felrakhatja a saját agymenését ha neki ez a jó és aki erre kíváncsi, az megteheti, hogy megnézi és örülhet ennek ő is, meg VKÁ is. Ha csinálni akarják, hadd csinálják, téged ez miért zavar? Engem cseppet sem zavar, hogy VKÁ videói fent vannak, mert nekem ettől még nem kötelező néznem. Dönthetek úgy, hogy akkor se nézem, ha a YouTube ajánlja (nem szokta ajánlani, de nem nézném, ha ajánlaná sem).

Azt már sokkal ártalmasabbnak tartom, hogy aki nem kíváncsi rá, az minden áron be akar szólni, le akarja őt beszélni arról, amit csinál és be akar szólni neki, csak mert szerinte nem normális. Persze te is azt csinálsz, amit akarsz, a YouTube ezt is megengedi. De ha már ő nem normális, te meg igen, akkor lehet, hogy neked kéne belátnod, hogy nem érdemes foglalkoznod vele, mert ha ő nem normális, akkor úgyse valószínű, hogy ő be fogja látni. Ha ő nem normális, akkor neki kevesebb esélye van értelmes döntést hozni. Neked normálisként valószínűleg több lehetőséged van erre - de vajon te normális döntést hozol ezzel a nem normális csatornával kapcsolatban?

2021. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!