Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyek a sztárok kategória...

Melyek a sztárok kategória legidegesítőbb kérdései számodra mostanában?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 10:04
A kérdező szavazást indított:
Henry Cavill
Avramlatosca
Elisabeth Moss
Varga Irén és Laci
Brie Larson / Scarlett Johansson
XY jó ember?
X vagy Y a jobb?
Puzsér Róbert
Dancsó Péter
Egyéb
33 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Önirónia? :D :D
2021. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Trükkös kérdés, mert ez egyben igényfelmérő lap a trollnak, hogy mi zavarja az embereket, és mire érdemes ráfeküdni. Jó válasz nincs a listában, mert bárkivel kapcsolatban el lehet kezdeni floodolni a kérdéseket.
2021. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
lehet pár profilját megint kivágták, a feltünöen sok kérdéspontosok közül pár nekiállt csökkenni.
2021. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dancsó Péter nekem nem sztár.
2021. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%

Nekem személy szerint ezek többségénél sokkal idegesítőbb mikor ingyenélő senkikről vannak sorra kérdések mint a youtuberek, valósgáshow-celebek meg az influencerek. Mivel azok nem valóak a kategóriába, mégis sokkal több olyan kérdés van mint Scarlett Johansson, Brie Larson vagy Henry Cavill akik tényleg sztárok, viszont róluk nincsen sok kérdés.

Egyébként meg még ezeknél is irritálóbbak számomra a 2-3. válaszolóhoz hasonló trollok, akik minden kérdést teleszemetelnek ezekkel a vádaskodó, trollkodó, önkéntesrendőrködő hülyeségekkel, mintha ők legalábbis biztosra tudnák hogy tényleg ugyanaz az ember írja ki az összes kérdést ami őket zavarja. Az én kérdéseim alá is rendszeresen érkeznek ilyenek, el kellett telnie kis időnek hogy rájöjjek mi miatt írnak ilyeneket az én kérdéseim alá mert elsőre nem is értettem, aztán rájöttem hogy őket kollektíve zavarja minden hírességről a kérdés akiről egynél többet kérdeznek és a moderátorok szerepében tetszelegnek, ahelyett hogy simán csak nem nyitnák meg a kérdést és tovább görgetnének. Mi lenne, ha a moderálást rábíznátok azokra akiknek ez a munkája? Technikailag egyébként semmilyen szabályt nem sért egynél több kérdést kiírni egy híres emberről, szóval... Az ilyen emberektől sokkal jobban falra tudok mászni mint arról ha valaki 20 kérdést feltesz egy hírességről.

2021. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%

"mostanában"

Lol amúgy kíváncsiságból rákerestem, a kereső szerint a "Sztárok, bulvár" kategóriában az elmúlt cirka 1 hónapban egészen pontosan 0 kérdés volt Brie Larsonról, de az előtte hónapban is 1 vagy 2 összesen. Valóban rengeteg, mondhatom, főleg "mostanában". Olyan mennyiség ami már valóban idegesítő...

Ennyire hiteles ez a kérdés. Csak a szokásos hangulatkeltés meg hogy lehessen gyűlölködni egyet a Brie Larson-utálóknak.

2021. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!