Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Flash kommandós gyerek...

A Flash kommandós gyerek miért beszél folyamatosan olyan irritáló, eltorzított hangon?

Figyelt kérdés

Egyébként jó videóik vannak, egy bizonyos szintig még jópofa is lenne hogy eltorzítja a hangját, de szerintem kicsit túlzásba viszi.. Elkap a szekunder szégyenérzet, mikor nézem a videóját és elkezdi játszani az agyát🤷‍♂️

Az más dolog hogy a vicceik színvonala is a faviccekkel vetekszik, de legalább az meg tud nevettetni.

Mondjuk abban sem vagyok biztos, hogy nem ez a gyári hangja, de valószínűnek tartom hogy nem.



2021. aug. 13. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell nézni. Vagy kérdést kiírni, miután erről az oldalról szemezgetnek, hátha bekerülsz te is.
2021. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hátha🤞
2021. aug. 14. 09:01
 3/9 anonim válasza:
66%
Öcsém,ennyire nem lehet valakinek figyelem hiánya hogy ki írjon egy kérdést, hátha be kerül a videóba xD
2021. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát oszt mé' nem? Itt az élő példa....

Egyébként ha látod, kérlek tegyél bele abba a fenomális, egyszerűen nagyszerű, az életemnek új értelmet adó, a jövőmet megalapozó, fantasztikus és egyben elképesztő videóba🤞

🙋‍♂️

2021. szept. 15. 14:39
 5/9 anonim válasza:
Gáz ez a figyelem kuncsorgás xd
2021. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, csak a kérdés rohadtul nem erről szólt🤷‍♂️ Komolyan kérdeztem, de legyen meg az örömötök, mindenféle szarkazmus nélkül kuncsorogtam egy kicsit...
2021. szept. 15. 14:54
 7/9 anonim ***** válasza:

De, arról szólt. Az első válaszoló egyértelműen arra utalt, hogy a kérdés figyelemkurvulás, azért használja a nevüket és velük kapcsolatos témát, mert ők erről az oldalról szemezgetnek kérdéseket. Szó szerint ki van írva, hogy reméled, hátha te is bekerülsz. Erre a válaszod a #2 kommentben: "Hátha🤞", tehát egyrészt megerősíti a feltételezést, másrészt annak a kézjelnek az emoji-ját használja, ami a kívánságok beteljesülés vágyát jelenti.


Úgyhogy nem kell játszani a hülyét.

2021. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivel rájöttem hogy tőletek már nem kapok normális választ, igen, bízom benne hogy bekerülök a videóba és választ kapok a kérdéseimre... Többek közt arra hogy direkt torzítja el a hangját, mert azt hiszi hogy vicces, vagy gyárilag ilyen?
2021. szept. 15. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
még azt írja hogy gyárilag xDDD
2022. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!