Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Minden futár kétszer jön ki...

Minden futár kétszer jön ki (ezesetben Express one)? Vagyis, mivel nem vettem át a csomagot, biztos, hogy holnap is jön?

Figyelt kérdés

Aliexpressről rendeltem, de nem számítottam rá, hogy futár hozza ki, sosem volt rá példa. Hívott valaki, de pont órán talált meg, így nem tudtam felvenni, aztán ment a tovább gyors tempóban a nap, és nem hívtam vissza, elfelejtettem, nem is lehetett elől telefon. Reggel siettem, nem is szoktam reggel nézni az emailjeimet, nem is számítottam csomagra, szóval csak nemrég tudtam meg, hogy jött értesítés ma reggel.


Ugye holnap is kijön a futár? :(


2021. szept. 2. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer próbálják meg kézbesíteni, két egymást követő munkanapon. A második sikertelen kézbesítés után a csomagot visszaszállítják a régió raktárába, ahol még 10 napig átveheted, vagy díj ellenében ismételt kézbesítést kérhetsz. Ha 10 nap alatt nem veszed át, visszamegy a feladónak.
2021. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 2. 16:12
 3/3 anonim válasza:

Nekem 2 próbálkozás után azt irja hogy vissza a feladohoz


Ilyenkor mit lhet tenni?

2021. dec. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!