Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy színész számára nem...

Egy színész számára nem megterhelő lelkileg, ha olyan szerepet kell eljátszania, amiben kínozzák?

Figyelt kérdés
Nem olyan egy kicsit, mintha nyilvánosság előtt kínozták volna?

2021. okt. 10. 16:17
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem
2021. okt. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nem kínozzák meg igazából.
2021. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de a nézők úgy látják, mintha igazi lenne. Vajon a hírnév és a pénz kárpótolja őket, vagy fel sem merül bennük, hogy több millióan nézték, ahogy "kínozzák" őket?
2021. okt. 20. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Letolják, mert színészek, ebből élnek.

2021. okt. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert ezt csak eljátsszak. Sőt ha ütik verik, vagy esetleg meg ölik. Az is csak egy megrendezett színjáték. Valójában az ilyen szerepekben a színésznek nem esik semmi baja. Sem testileg, sem lelkileg / szellemileg. Sőt sok esetben sok színész az olyan jeleneteket szívesen játssza el amelyben meg kínozzák, vagy meg verik. Ez a színészet lényege.
2022. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én egy BDSM studiónál dolgozok, és rendszeresen kínozzák az előadóinkat a forgatásokon... nem jétékból, hanem lényegében igaziból. (Persze ez beleeegyezéses dolog, tehát nem erőszak a szó szoros értelmében) és nincs bajuk vele, elég vidámak szoktak lenni.
tegnap 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#6, ezt mondjuk soha nem értettem hogy van. Hát fáj nekik nem is kicsit, hogy tudnak vidámak lenni? Egyik percben bőgnek, másikban nevetnek? Gondolom amikor abbahagyják a knízást akkor is vannak fájdalmaik. Neked egyébként nem rossz látni, hogy szenvednek? Úgy tudom, hogy a többsége csak a pénzért vállalja nem okoz nekik örömet.
tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nem rossz, mert ez nem igazi szenvedés. Maguktól jönnek. Olyan, mint az edzés, vagy a tetkózás. Attól, hogy valami fáj, még nem szenvedés. Egy kondizó embert se sajnálok a dropszettje közben, meg azt se sajnálom, akit tetkóznak, mert magától ment oda. Nyilván a pénzért csinálják, de igen, ahogy mondod jelenet alatt rájátszanak a szenvedésre, szünetben meg jókedvűek.
ma 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!