Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Legénybúcsú szervezéséhez...

Legénybúcsú szervezéséhez lenne szükségem segítségre Budapesten. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval 8 főről lenne szó.

Az elképzelés, hogy kibérlünk hotelszobákat 2 éjszakára. Első nap nappal elmennék paintballozni, airsoftozni vagy gokartozni (egyéb ötleteket is meghallgatok).

Ezután visszamennénk a hotelszobára és készülnénk az estére. Az estét kezdhetnénk úgy, hogy kibérlünk egy limuzint, ami elvisz minket egy szórakozóhelyre. Persze előtte kiélveznénk a limuzint, és kocsikázhatnánk 1- 1,5 órát és alapoznánk közben a bulira.


Nem igazán ismerem Pestet. Milyen szórakozóhelyeket ajánlanátok erre a célra? Jó lenne, ha ez a hely tudna biztosítani pár táncoslányt 1-2 órára.

Miután kibuliztuk magunkat a limuzin visszavihetne a szállásra valamikor hajnalban.


Minden véleményt szívesen meghallgatok.



2021. nov. 1. 21:10
 1/4 A kérdező kommentje:
A következő napot pedig már nyugisabban töltenénk, mondjuk kocsmatúra, vagy ilyesmi.
2021. nov. 1. 21:11
 2/4 anonim válasza:
Szia! Attól függ hány évesek vagytok! Limuzin az exclusivelimoiusine.hu hely pedig (ha már elmúltatok 30-ak) remix!! vagy a Morrison’s 2 esetleg a Gozsdu udvarban is vannak helyek. Táncos lányt a limuzinos cég is tud biztosítani az útra, ha megkéred őket szerintem.
2021. nov. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocs elírtam… exclusivelimousine.hu
2021. nov. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi pénzetek van,de részegen nem kell hazafelé limuzin. Felesleges pénzkidobás. Szervezéssel foglalkoztam az ország másik részén. Ha jól értem nem vagytok pestiek. Ez esetben agglomerációban bérelnék egy panziót vagy vendégházat és oda hívnám a táncos/művész nőket. Aztán limóval Pest. Én mindig az elvonulós legénybúcsúk híve voltam. De ezek csak ötletek.
2021. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!