Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek le merjek adni...

Szerintetek le merjek adni ekopiro-n rendelést?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy ügy elméletileg hogy lefoglaltak rengeteg csomagot romániában. Volt aki rendelt ebben az évben ekopirorol?

2021. dec. 6. 03:28
 1/7 anonim válasza:
76%
Én nem rendeltem onnan tavaly, de nem hallottam panaszt.
2021. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Románia nem a schengeni övezet része, magyarország igen! Romániában van vámvizsgálat nálunk nincsen a schengeni övezetn belül sem a futárral, sem a postán érkező csomagoknál. Tavaly 2 csomagom is jött tőlük és rendben megérkezett. A pyrofire és az ekopiro a két legjobb webshop amit én ismerek.
2021. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon egyet sem foglaltak le! Sok a rendszeres vevő évközben is! Van jópár népszerű piromán Youtuber aki évek óta rendszeresen vesz tőlük.
2021. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én idén áprilisig kb 6-7x rendeltem, mindig megjöttek a csomagok, szóval rendelj nyugodtan.
2021. dec. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Tudtok esetleg közel a magyar határhoz romániában és szerbiában helyeket ahol lehet tűzijátékot vásárolni?
2021. dec. 11. 03:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rendeltem tavaly is és idén is és szerencsére minden megérkezett gondmentesen és azt kaptam amit kértem.
2021. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2023. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!