Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem streamel már egy jó...

Zx10r kérdése:

Miért nem streamel már egy jó ideje Kriszhadvice?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz amit halottam nemrég , hogy drogproblémái miatt elvonóra került és azért nem streamel mostanában. Remélem ez csak egy állhír.

#drog #Twitch #papító
2021. dec. 7. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Igen, kamu az egész. A streamelés sok időt elvesz az ember napjaiból, ezért mást mellette nem igen tud végezni. Önfejlesztéssel kezdett el foglalkozni, ezért az élőadásokat félre kellett tennie ideiglenesen.
2022. júl. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Igen, látszódott is hogy drogproblémái vannak. Aki valaha tolta a cuccokat, az pár másodperc alatt kiszúrta a tikkeléseiből, a szeme alatti karikákból, vagy amikor 20-30-50 órás streamek után is jobban pattogott mint a gumilabda. Persze mindig elment 30-50 perc után "wc"-re meg kajáért, aztán utána "jaj srácok, elmentem kajáért, és elfelejtettem behozni"..ahha :D Utána meg úgy pattogott meg f0sta a szót, hogy rá se ismertek az emberek.

Én egy volt spanja vagyok, és már akkor is benne volt ezekben. Azt nem tudom hogy amiatt nem streamel e, de azt tudom, hogy az elmúlt pár évben nem nagyon volt stream amikor amfetamin vagy kokain ne lett volna a szervezetében. De a mai világban ez nem ritka, nem kell ezért elítélni. Az elítélendőbb, hogy hülyíette a közönségét, hogy mekkroa dolgok készülnek, meg csak a pozitivitás, aztán egyik pillanatról a másikra eltűnt végleg. Nem ezt érdemelte szerintem a communityje.

2022. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
21%
Kedves utolso valaszolo. Es arra hogy ismered van is valami logikus bizonyitekod vagy legbolkapottan probalod lejaratni? Ha igen elvileg tudnod kene melyik varosba lakik, en tudom hol lakik.
2022. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Tekintve hogy egy városban nőttem fel, és még a szüleit is ismerem (anyukáját Erika néniként ismerem, az apja meg nagy hegedűművész Nagytarcsán (vagyis ez a legfrissebbi infom). Krisz nagyfaterja meg országszerte ismert cigányprímás volt (Lakatos Sándor), ezt is tudta mindenki a haverja körében. Szóval elhiheted, ismerem, és rossz látni hogy a drogok teljesen elvitték szegényt. A legtöbb haverját (barátját?) el is veszítette, egy barátja maradt a Bence (mod is nála), vele láttam az elmúlt 2 alkalommal is még anno. De gondolhatod is mekkora bajok lehetnek, ha terjeszted a béke szigete kamuságokat, hogy mennyire fontosak a nézők, majd se szó se beszéd nélkül lelépsz. Ezt nem sok streamer tudná (merné?) megtenni aki eljut erre a szintre.
2022. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is csak azt sikerült kiderítenem hogy Nagytarcsán lakott, habár nem is telt 5 percnél többe, de amugy ha ismered vagy spanja voltal, tudni esetleg hogy tenyleg tervez e visszaterni vagy van e elvonon vagy miujsag van vele? Persze anonimitasat megorizve tidsz valami infot mi is lehet vele, de oszinten azt se lenne sok ido kideriteni amigy hol lakik onnantol kezdve hogy publik hogy nagytarcsai.
2022. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!