Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha a Bűbájos boszorkák 2....

Ha a Bűbájos boszorkák 2. évad 13. része valóság lenne és varázsigével egy állatot átalakíthatsz az álompasiddá/álomcsajoddá, akkor melyik állatot varázsolnád át?

Figyelt kérdés

"Midõn éjfélt üt az óra, bûvöletbe borul 24 óra, hogy ajándékkal elhalmozza sóvárgó magányos szívünket."


A sorozatban kígyót, nyulat és disznót használnak, ha nem tévedek.

Ti milyen állatokat használnátok fel a szeánsz során?

A lényege, hogy néhol megmaradhat valamilyen állati tulajdonsága, pl. cápa esetén lehet néha véletlenül megharap vagy kiharap belőled részeket, de csak azért, mert beindult a ragadozó ösztöne és nem gonoszságból.

Ennek tudatában válasszatok azért.

Adok néhány tippet a kedvenceim közül, de írhattok sajátot is.



2022. jan. 7. 15:36
A kérdező szavazást indított:
európai sün
folyami ingola
sisakos kazuár
tengerimalac
hullámos papagáj
görög teknős
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
valami aranyos cica, pl hópárduc, leopárd, hiúz
2022. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azokat nehéz ellopni. Mondjuk a hiúzt talán itt Európában be tudod fogni. :)
2022. jan. 7. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem macskaféle nem kéne, ha nincs ivartalanítva, a sarokba hugyozik és végigkúrja a szomszédságot :D
2022. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nem lattam a sorozatot, de azok alapjan amit mondtal egy nosteny kutyat

mindig orulni fog ha lat, huseges lesz, feltetel nelkul szeretni fog, elfogad annak, aki vagyok es mindig tamogat

szerintem kutyan kivul mas allatot netto hulyeseg lenne

a nyul perverzio lenne, a kigyoban nem latom a lenyeget, a malac meg mondjuk igaz hogy intelligens, de vannak annal jobb dontesek is sztem

ha nagyon veszelyes szeretnek elni akkor saskat, mert az szo szerint letepne a fejem xd

2022. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!