Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy egy LÁNY...

Az lehetséges, hogy egy LÁNY nem csikis? És a másik, hogy egy lányt, hogy éri meg csikizni? Hol? Mikkel? Hányan?

Figyelt kérdés

2022. jan. 12. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
érdekes párzási technika
2022. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy kell érteni, hogy hogy "éri meg" csikizni? :D :D
2022. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát úgy, hogy neki sem rossz. Az egyik barátomra gondolok (lány)
2022. jan. 12. 21:27
 4/11 anonim válasza:
100%
próbáld meg a hasát csikizni. Legjobb, ha haspólóban van
2022. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Kérdés az is, mennyire vagytok fizikai kontaktban a mindennapokban szerintem. Ha sose ölelitek meg egymást, vagy legfeljebb csak a másik vállát érintitek meg, ha szóltok neki, nem tudom jó ötlet-e. Vagy nyáron ha találkoztok szokta-e a lábát az öledbe, vagy közel hozzád rakni, a lényeget érted. Szerintem ha hasonlók vannak, onnan már nem vezet messzi út a célhoz.
2022. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem azért nem csikis, mert kiskorában ki lett csikizve.
2022. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6, gyerek koromban engem folyton csikiztek, mert ez valami mánia volt, hogy milyen vicces, hogy nevetek... Utáltam, de nem hagyták abba.

Így évtizedek után is még mindig csikis vagyok.

2022. máj. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Simán lehetséges. Tapasztalatom szerint kb 10ből 1 lány aki tényleg az mindenhol is..
2022. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A csikisség marad zömében mindenkinél fizikailag. Ám párkapcsolati érzelmi motívációban megváltozhat. Ha szerelmes vagy, jobban elviseled a párodtól, örömet is okozhat. Mentálisan vagy elfogadod neki, vagy kizárod. Utóbbit nem javaslom. Óvatosan lépésenként szokjatok össze. Tapasztalatom szerint a lányok 10-15%a nem csikis egyáltalán, 40-50% nagyon, a többi vegyesen, attól függ!
2022. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs olyan lány, aki ne lenne csikis valahol. Találkoztam már pár "kemény" csajjal, de őket is meg lehet törni. Aki a talpán nem csikis, az a hasán, aki a hasán nem csikis, azt próbáld a nyakán vagy a hónalján. Mindenkinél megvan a pont. Az más kérdés, hogy egyes esetekben már egész szoros, intim kapcsolat kell ahhoz, hogy ezt megtaláljuk.
2023. márc. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!