Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A YouTube értékeli ezek...

A YouTube értékeli ezek alapján a diverzitást?

Figyelt kérdés
Egy barátom videóját 3-4 országban látták, összesen mindössze 130-an. Magyarországon jó 60-an. Nem olyan régen magyar hirdetést láttam előtte, pedig a videó indonéz és lepkefing az ismertsége... Ez hogy lehet?

2022. jan. 18. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A hirdetéseket nagyobbrészt az határozza meg, te mit nézel.
2022. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De Te a videó közben felugró fejlécre gondolhattál, én viszont konkrétan a videót megelőzó hirdetést láttam.
2022. jan. 18. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A hírdetések nem attól függnek, hogy min vannak, hanem hogy kik nézik őket meg hogy honnan.

Ha egy japán anime openinget nézel, akkor is magyar hírdetéseket fogsz látni rajta. Ha meg Németországból nézi ugyanazt valaki, akkor német hírdetést fog látni. Vagy ha te ilyen számtech bolond vagy, akkor tápegtségek fognak lenni a hírdetésben, a barátodnál meg aki autób*zi, autók lesznek a reklámokban.

A reklám tartalmának semmi köze sincs a videóhoz.

2022. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor ezt a részt letárgyaltuk!

Viszont 150 megtekintés alatt hirdetés?! Valakinek meg 20000 fölött semmi!

2022. jan. 18. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megtekintéstől függ a hírdetés, hanem hogy az eredeti jogtulajdonos hogy rendelkezik a tulajdonáról. Ha van benne egy jogvédett zene, akár az első megtekintésnél is lehet ott hírdetés.
2022. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor tiszta.
2022. jan. 18. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!