Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek furcsa, ha valaki...

Szerintetek furcsa, ha valaki férfiként szereti a romantikus sorozatokat?

Figyelt kérdés
Na persze nem csak azt, igazából mindenevő, de a sztereotípiáktól eltérően a romantikusokat is szívesen megnézi.

2022. jan. 20. 23:56
 1/6 Honey11 válasza:

szerintem egyáltalán nem furcsa, izlesek és pofonok ki mit szeret, attol meg mert férfi szeretheti

ez most ugyan olyan hogy egy nő is lehet autó szerelo és szeretheti a kocsikat vagy barmi hasonlo

2022. jan. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem furcsa.
2022. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem sem! :) Csak olyan sokan nagyokat nézve kezelik az ilyesmiket.
2022. jan. 21. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mert nagyon ritka az ilyen pasi de ebbe semmi kivetni való nincsen. :)
2022. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem furcsa, olyan sorozatot nézel, amilyent csak akarsz :) Én (csak hogy mondjak egy példát) fiúként nagyon szeretem a török meg spanyol sorozatokat, amik szintén romantikusak. Nemigazán érdekel kinek mi a véleménye róla, én szeretem és ez a lényeg.
2022. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kicsit visszaállt a hitem az emberiségben a kommenteket olvasva! :) Igen, a latin és a török sorozatok közt is vannak kifejezetten jók!
2022. jan. 21. 14:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!