Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki az aki eljár szórakozó...

Ki az aki eljár szórakozó helyre és nem iszik egy csepp alkoholt és ténylegesen jól tudja érezi magát így is?

Figyelt kérdés
Táncolós ilyesmi helyre gondolok, de nyugodtan írd le konkretizáld a szórakozó hely fajtáját a te szemszögedből, ki hol bulizik szórakozik így alkoholt mellőzve.

#alkohol #szórakozás #bulizás #nagyon szokatlan kérdés #nagyon ritka #jól érzem magamat
2022. jan. 28. 16:16
A kérdező szavazást indított:
Lány/nő vagyok eljárok szórakozni és nem szoktam inni alkohol tartalmú italt és így is jól szoktam érezni magamat.
Fiú/férfi vagyok eljárok szórakozni és nem szoktam inni alkohol tartalmú italt és így is jól szoktam érezni magamat.
6 szavazat
 1/2 anonim válasza:
Igen, nekem még néha jobban is telik, ha nem iszok alkoholt, mondjuk hamarabb elálmosodok..de tejesen más élmény, úgymond kívűlről nézed a dolgokat, 10x viccesebb minden és mindenki. Másnap meg olyan jó, mert nem vagy másnapos :)
2022. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet kelet volna italozós opció csak az arányok kapcsán. De azért nem adtam meg, mert tudom hogy az italos opció toronymagasan lenne. Nem is értem ...

A hány-ból - hány miatt jó lett volna.

2022. jan. 29. 21:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!