Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel tudok coub videókat...

Mivel tudok coub videókat hanggal letölteni videóformátumba?

Figyelt kérdés

Korábban a coubtovideo.com oldalt használtam, de ezt nem tudom elérni, illetve 2 után nem enged többet egyszerre. Viszont nekem rengeteg videót le kellene töltsek.

Valami ötlet?



2022. márc. 16. 19:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy jó minőségben kellenének. Ha coub-on rányomok a download gombra, akkor a videók mérete nem a legjobb.
2022. márc. 16. 19:55
 2/6 anonim ***** válasza:
2022. márc. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok Ez a felhívás terjed.

Még nem próbáltam, majd később. De ha te előbb kipróbálod, örülnék ha laírnád ide a mikéntjét ;)


[link]

2022. márc. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és mivel elvileg a coub Orosz volt, vélhetőleg emiatt is van most mostoha helyzetben, majd csak egypólusú lesz minden is a világban, majd mikor csak az lesz, ami nyugatról jön. Hasonló tartalmak még csak mutatóban sincsenek sehol, értem ezt Anime terén, amiről én tudok. Lényegében egy műfaj szűnik meg ezzel. Zenészek is kaptak már, nyilván ez jó a hasonló konkurensek javára a rövid videók terén.
2022. márc. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, tökéletes program :D


Ha be vagy jelentkezve, akkor a sütiknél a remember token-t bemásolod a programba és szépen le tudod vele tölteni a saját coubokat, repostokat, bookmarksokat, és likeokat. Az a pár kép, ami van, teljesen érthetően és egyszerűen elmagyarázza :)

Egyedül annyi, hogy a Windows Defender ugat rá, de nem tiltja, csak külön rá kell majd menni, hogy mindenképp futtatni szeretnéd.

2022. márc. 19. 03:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Újra van COUB :D
2022. ápr. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!